חדשות

גרמין משיקה את סדרת ה-Fenix 6, כולל שעון עם טעינה סולארית

גרמין השיקה היום בישראל ארבעה שעונים חדשים מסדרת ה-Fenix 6, כולל שעון המאריך את חיי הסוללה באמצעות השמש

גרמין הכריזה היום בעולם וגם השיקה היום בישראל את סדרת ה-Fenix 6 – שעוני מולטי ספורט לשימוש גם בשטח. הסדרה כוללת ארבעה דגמים: היקר ביותר – Fenix 6X Pro Solar Edition ב-4,530 שקל, ה-Fenix 6X Pro בגרסת Sapphire ב-3,580 שקל, ה-Fenix 6 Pro וה-Fenix 6S Pro – שניהם בגרסת Sapphire ב-3,340 שקל (יבואן רשמי Ronlight Health).

fenix6_3

כל ארבעת השעונים בסדרה כוללים: מד דופק מובנה, המאפשר מדידה של דופק גם בשחייה, מד רמת חמצן בדם, חיישן GPS משולש מובנה, מתח (Stress), מגוון פרופילי פעילות מוגדרים מראש, מד ניצול אנרגיה, מדדי ביצועים, האזנה למוזיקה (בחלק מהדגמים) ללא צורך בסמארטפון, יישום PacePro לתכנון פעילויות הריצה של המשתמש, מעקב אחר קצב הריצה וניהול נכון של האנרגיה בעת האימון. השעונים גם כוללים מפות סקי, פעילות שטח וטיפוס בשטח. גרמין גם שילבה את יישום ה- Safety & Tracking המאפשר שליחת התראת מצוקה ומיקום לאיש קשר נבחר, מוגדר מראש, במקרה של נפילה או כל צרה (בחיבור לסמארטפון).

ה- Fenix 6X Pro Solar Edition כולל משטח טעינה סולארי שקוף, המשתמש באנרגיית השמש בכדי להאריך את חיי הסוללה בעוד 3 ימים נוספים, בנוסף ל-21 ימי עבודה. השעון כולל 32 גיגה נפח אחסון ומסך בגודל 1.4 אינץ’.

דגם ה-6X Pro מגיע עם מסך בגודל 1.4 אינץ’, נפח אחסון של 32 גיגה וסוללה ל-21 ימים. דגם ה- ה-Fenix 6 Pro מגיע עם מסך 1.3 אינץ’, נפח אחסון של 32 גיגה וסוללה ל-14 יום. דגם ה-Fenix 6S Pro מגיע עם מסך בגודל 1.2 אינץ’, נפח אחסון של 32 גיגה וסוללה ל-9 ימים.

סקירה: תושבת הטענה אלחוטית לרכב של שיאומי

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: