חדשות

IFA: פיליפס מציגה מכונת גילוח לעור רגיש, רצועה לפתרון בעיות נחירה וגרסה חדשה ל-AirFryer

פיליפס הציגה בתערוכת IFA מכונת גילוח עם טכנולוגיית AI, רצועה המונעת נחירות וכלי בישול חכם

חברת פיליפס הציגה היום בתערוכת הטכנולוגיה IFA המתקיימת בברלין את מכונת הגילוח החדשה – Smart Shaver Series 7000. מדובר במכונת גילוח המיועדת לגברים עם בעיית עור רגיש. המכונה מנתחת את תנועות הגילוח ומספקת תוכנית גילוח מותאמת אישית. תוכנית זו מציעה התמודדות עם הצרכים השונים של סוגי עור הפנים. 

Philips_Shaver_Series_7000-ALI-global

מכונת הגילוח של פיליפס כוללת טכנולוגיית בינה מלאכותית (AI), אשר באמצעות חיישן מובנה מזהה את תנועת הגילוח של המשתמש ומספקת הדרכה. השימוש ביכולת הזאת מתבצע באמצעות אפליקציה בסמארטפון. האפליקציה מתשאלת את המשתמש באופן יומיומי, כך שבשילוב הנתונים שהיא מקבלת מהחיישן, היא יכולה לאבחן את המצב הבריאותי של עור הפנים ולספק את התוכנית המתאימה.

פיליפס – פתרון לנחירות

Philips_SmartSleep_Snoring_Relief_Band_v2-ALI-global

ה-SmartSleep Snoring Relief Band הוא פתרון לאנשים הנוהגים לנחור בזמן שינה. מדובר בחיישן המשולב בחגורת בד רכה, אותה חובשים על החלק התחתון של החזה. החיישן מזהה את הרגע בו האדם הישן מסתובב ונשכב על גבו. ברגע זה, החגורה משתמשת ברעידות מותאמות הגורמות למשתמש להסתובב על צידו, במטרה להימנע משינה בתנוחה הגורמת לנחירה. בפיליפס מציינים שמדובר בפתרון שהוכח קלינית לנחירות הנגרמות עקב תנוחת השינה. המוצר כבר הושק בארה”ב וההפצה שלו תתרחב לאירופה ושווקים נוספים במהלך 2020.

פיליפס AirFryer XXL – התאמות בישול אוטומטיות

Philips_Airfryer_XXL_with_Smart_Sensing_Technology-ALI-global

 

ה-AirFryer XXL הוא כלי הבישול החדש של פיליפס, המציע את טכנולוגיית ה-Smart Sensing. הטכנולוגיה הזאת מבצעת התאמות אוטומטיות להגדרות הזמן וטמפרטורת הבישול הרצויה של המכשיר, תוך שמירה על מידת העשייה. הכלי מקטין את הסיכון בפספוס צעדים בתהליך הבישול וגם מציע תוכניות שף מקצועיות. ה-AirFryer XXL מציע כמו הדגמים הקודמים, הכנת שניצלים או צ’יפס באמצעות טכנולוגיית חימום מיוחדת, הדורשת מעט מאוד שמן.

IFA: גרמין משיקה שעונים לאורח חיים בריא

IFA: לוג’יטק מכריזה על הדור החדש לעכבר העובד על זכוכית שקופה – MX Master 3

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: