חדשות

הוט מוסיפה יכולת הורדת סדרות באפליקציית Play

בפעם הבאה שאתם טסים לחו"ל או נוסעים למקום ללא חיבור סלולרי, תוכלו להמשיך לצפות בסדרות של הוט בקלות. החברה הוסיפה יכולת הורדת תכנים ישירות לאפליקציית Play

הוט הוסיפה יכולת להורדת פרקים באפליקציה שלה – Hot Play, הקיימת בסמארטפונים וטאבלטים. היכולת החדשה, מאפשרת להוריד פרקי סדרות וסרטים, כך שניתן לצפות בהם גם במקומות ללא חיבור סלולרי או עבור חיסכון בחבילת הגלישה. 

Hot-play-2

ניתן להבחין בעדכון החדש באמצעות חיווי קטן לסימן הורדה ליד כל פרק, ממש ליד סימן הלב עבור שמירה למועדפים. כל ההורדות מאוחסנות בקטגוריה נפרדת אליה אפשר להגיע מהתפריט הצידי. שם גם ניתן למחוק פרקים שכבר נצפו. לא כל הסדרות זמינות להורדה, אבל כן מדובר במאגר גדול של תוכן הזמין לאופציה הזאת, בין היתר: הנערים, סיפורה של שפחה, נחמה, ויניל והרומן.

אופציית ההורדות מופיעה באופן אוטומטי כחלון קופץ, ברגע שנכנסים לאפליקציה ללא חיבור אינטרנטי. הורדת פרק תופסת נפח מכובד מזיכרון המכשיר. למשל, הפרק הראשון של עונה 3 של סיפורה של שפחה אשר אורכו עומד על 48 דקות, מגיע בגודל 826 מגה והפרק הראשון של נחמה שאורכו הוא שעה, תופס קצת יותר מ-1 גיגה. 

Hot-play-1

האפליקציה הוט Play מיועדת למנוי החברה. היא מאפשרת גישה למאגר תוכן מכובד מאוד של זה הקיים ב-VOD שלה, אבל הוא לא כולל צפייה בשידורים חיים. השירות ניתן בתשלום של 5 שקל לחודש. עבור צרכנים שהם לא לקוחות הוט, מציעה החברה את Next TV, אפליקציה נפרדת.

בקרוב תוכלו להתחבר להוט דרך אפליקציה בסטרימר ובטלוויזיה החכמה

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: