חדשות

Jimmy משיקה שואבי אבק אלחוטיים חדשים בישראל, לצד בלנדרים ומגהצים

חברת Jimmy תשיק בקרוב שואבי אבק אלחוטיים חדשים בישראל, לצד מכשירי עיצוב לשיער, בלנדרים ומגהצים

חברת Jimmy הודיעה שהיא מרחיבה את קטלוג המוצרים שלה בישראל באמצעות היבואן הרשמי רונלייט. לצד שואבי האבק האלחוטיים, היא תביא לארץ את הבלנדרים, מגהצים, מטהרי אוויר, מכשיר עיצוב שיער ומכשירי בישול חכמים.

IMG_20190915_124039
מוצרי Jimmy. צילום צחי הופמן

השואב האלחוטי M85 Plus מגיע עם מנוע ציקלון 400W, עוצמת יניקה של WA135, זמן סוללה של שעה ומשקל 1.3 ק”ג. הדגם הזה יודע לעמוד על הריצפה, מבלי שצריך להניח אותו על רהיטים, כולל משטח טעינה עומד ומיכל ריקון אבק פשוט לשימוש. גרסה אחרת ופשוטה יותר, היא ה-M12. עדיין לא פורסמו מחירים, כאשר ההשקה שלהם תהיה במהלך הרבעון הבא.

Jimmy-1
Jimmy M85 Plus. צילום צחי הופמן

 

Jimmy-2
הבלנדר של Jimmy יגיע לישראל. צילום צחי הופמן

המותג JIMMY הפך למוכר בישראל ובעולם בעיקר בשנה האחרונה, כאשר הוא מחזיק נתח שוק עולמי של כ- 16% בקטגוריית שואבי האבק, בין היתר, גם לאור שיתוף הפעולה המוצלח עם שיאומי בשיווק הדגם JV51 (לסקירה המלאה). “אנו רואים כיצד בשנה האחרונה חל גידול של למעלה מ- 45% בשוק שואבי האבק בישראל (ברבעון הראשון 2019 לעומת התקופה המקבילה על-פי GFK), כאשר הקטגוריה הצומחת ביותר היא קטגוריית שואבי האבק האלחוטיים, שצמחה פי שתיים, על חשבון קטגוריית שואבי האבק הרובוטיים. ל- JIMMY חלק לא מבוטל בהצלחה זו, עם עשרות אלפי יחידות של השואב האלחוטי JV51 שנמכרו בארץ מאז תחילת השנה”, אומר אבישי פריז, מנכ”ל רונלייט, “אנו מרחיבים כעת את פעילות המותג בישראל, עם חדירה לקטגוריות נוספות של מוצרי חשמל ביתיים”.

בוחרים, קונים ומבלים: מבצעי בחירות, הצעות לבילוי משפחתי ותחבורה חינם

סקירה: Jimmy JV83 – שיפורים בעוצמת השאיבה

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: