חדשות

Fuze Card מציגה את הדור הבא לכרטיס החכם

חברת Fuze Card ישראל הציגה היום את הדור הבא לכרטיס שלה, הכולל חיבור קבוע לרשת וגם כרטיס רב קו חכם

חברת Fuze Card ישראל הציגה היום את הדור הבא לכרטיס החכם שלה. החברה כבר מציעה יותר משנה את הדור הראשון לכרטיס, אשר מאפשר להזין בתוכו כ-30 כרטיסי אשראי, קופות חולים וחברי מועדון. בכך, הוא חוסך את הצורך בנשיאה של מספר של כרטיסים המכבידים על הארנק. הכרטיס כולל מסך בטכנולוגיית E-Paper הצורכת מעט מאוד חשמל ועוד שלושה כפתורים פיזיים, המאפשרים לבצע את המעבר בין הכרטיסים (לסקירה המלאה על הדור הראשון). 

KOBI1998
Fuze Card. צילום קובי אליהו

החיסרון הגדול של ה-Fuze מהדור הראשון, הוא היעדר שבב EMV. מה שאומר שאי אפשר להוציא עם הכרטיס הזה כסף מכספומטים של הבנקים (כן אפשר למשוך כסף מכספומטים פרטיים). בחברה עובדים על השקת כרטיס עם EMV, כאשר הוא יצא בעתיד עם חברות האשראי והבנקים. הדור השני שיגיע רק ברבעון 3 שנת 2020 יכלול כרטיס SIM, כך שהוא יהנה מחיבור קבוע לרשת הסלולרית. זה יאפשר לו הזנת כרטיסים ללא צורך בחיבור ישיר וקרוב לסמארטפון. תכונה נוספת היא זיהוי מיקום, כך שה-Fuze יציף כלפי מעלה בממשק המכשיר את הכרטיס המתאים לחנות בה נמצאים. למשל, כרטיס לייף סטייל שנמצאים בסופר פארם או כרטיס קופת חולים שנמצאים בסניף.

כרטיס חכם לתחבורה הציבורית

Fuze card
רונן זכאי, קורין גדעון וגל הלפרין. צלם קובי אליהו

החברה גם הציגה את כרטיס הפיוז קו (Fuze Kav), זה יאפשר להחליף בתקופה הקרובה את כרטיס הרב קו הרגיל. היתרון שלו, הוא צג דומה לזה ב-Fuze Card הרגיל, רק שזה יציג כמה כסף נשאר טעון ופנוי לנסיעות ציבוריות. מוצר אחר הוא ה-Fuzex, אשר יאפשר לשלם בבתי עסק דרך מטבעות ביטקוין. הכרטיס יכלול חיבור לחשבון הקריפטו האישי של המשתמש ותשלום דרכו, כאילו היה חשבון בנק רגיל.

עד היום Fuze Card מכרה בארץ מעל 3,000 כרטיסים, כאשר היא עובדת עם חברות שונות בשוק כמו פרטנר, Fly Card, דוקטי ודלקל להשקת כרטיסים ממותגים ללקוחות מועדפים או עובדים בכירים. לאחרונה הצטרפה לחברה בישראל אשת הטלוויזיה קורין גדעון, אשר משמשת כפרזנטורית ושותפה. זאת במטרה לחשוף קהל רב יותר לכרטיס החכם.

ה-Fuze מהדור הראשון נמכר ב-490 שקל והוא מוצע כעת במבצע לראש השנה במחיר של 420 שקל.

סקירה: הארנק החכם והסולארי של Ekster

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: