חדשות

תערוכת CES: ג’ברה מכריזה על אוזניות ספורט – Elite Active 75t

ג'ברה מכריזה על גרסת ספורט לאוזניות הטרולי וויירלס המוצלחות שלה עם עמידות טובה יותר לזיעה

רק לפני מספר שבועות השיקה ג’ברה בישראל את אוזניות הטרולי וויירלס שלה (אוזניות ללא שום חוט המחבר בינהן) – Elite 75t ועכשיו היא מכריזה על גרסת הספורט – Elite Active 75t. השינוי המשמעותי הוא בעמידות לרטיבות וזיעה. בעוד דגם ה-75t הסטנדרטי מגיע בתקן IP55, דגם האקטיב הוא IP57, כאשר בג’ברה אומרים שהוא מוגן מפני מים וזיעה. ג’ברה מספקת אחריות לשנתיים מפני נזקי זיעה לאוזניות.

jabra active 75t-1

מבחינת יציבות של האקטיב באוזניים בזמן אימון, ג’ברה מציינת שמתאמי הסיליקון בערכה כוללים שכבת פילם יבשה ורכה, אשר מבטיחה שהאוזניות לא יפלו בזמן ריצה. האוזניות אלו זמינות בצבע כחול-Navy לעומת הצבעים שחור או טיטניום בגרסת ה-75t.

כאן מסתיימים ההבדלים בין האוזניות. האקטיב כוללות 4 מיקרופונים אשר יודעים לסנן רעשים לא רצויים בסביבה הקרובה למשתמש. הסוללות באוזניות מספקות 7.5 שעות עבודה, כאשר באמצעות נרתיק הנשיאה שלהן אפשר לקבל כמעט עוד 3 טעינות מלאות (סך הכל כ- 28 שעות). נרתיק הנשיאה כולל מגנטים לאחסון האוזניות, כאשר מחבר הטעינה שודרג מה-65t אקטיב והוא עכשיו USB-C. באמצעות טעינה מהירה של 15 דקות, אפשר לקבל שעת ניגון. ג’ברה ממשיכה לשלב עם האקטיב תמיכה באפליקציה שלה –  Sound Plus. זאת מיועדת עבור התאמת הצליל באמצעות אקולייזר. ה-75t יושקו בארה”ב בחודש פברואר והן צפויות להגיע קצת אחר כך גם לישראל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

תערוכת CES: סמסונג מכריזה על טלוויזיה אנכית ומסך ללא שוליים

תערוכת CES: סונטו מכריזה על שעון ספורט חכם מבוסס גוגל Wear OS

תערוכת CES: אל ג’י מספקת הצצה לעתיד העוזרות הקוליות עם הבינה המלאכותית

השאר תגובה

%d