חדשות

סנהייזר תשיק את ה-Momentum True Wireless 2 בישראל בחודש אפריל

הדור השני לאוזניות הנטולות חוטים באמת של סנהייזר יושקו בחודש אפריל בישראל, כאשר הן כוללות סינון רעשים אקטיבי, עיצוב קטן יותר וזמן סוללה ארוך יותר

בערך שבועיים אחרי ההכרזה העולמית, מודיעה יבואנית סנהייזר הרשמית בארץ – שוחט סל המוסיקה על ההשקה המקומית של ה-Momentum True Wireless 2 במהלך חודש אפריל. הדור השני לאוזניות הנטולות חוטים באמת (טרולי וויירלס) יגיעו בתחילה בצבע שחור ולאחר מכן גם בצבע לבן. המחיר 1,250 שקל, כולל שנתיים אחריות.

המומנטום 2 זכו לעיצוב הקטן ב-2 מ”מ מהדור הראשון וגם שיפור בזמן הסוללה. במקום זמן הפעלה של 4 שעות ועוד 8 שעות באמצעות הנרתיק. הדגם החדש מספק 7 שעות הפעלה ועוד 21 שעות בנרתיק. הדור הראשון סבל מזליגת סוללה רצינית בנרתיק ובמומנטום 2, סנהייזר אומרת שזמן ההמתנה עומד על כחודשיים. מחבר הטעינה הוא USB-C, אבל אין כאן עדיין אופציה לטעינה אלחוטית.

המומנטום הראשונות הציעו סאונד מצויין, כאשר גם הדגם החדש אמור לספק אותו סאונד מוצלח עם דרייברים דינמיים בגודל 7 מ”מ, בס עמוק, מידס טבעי וטראבל ברור. האפליקציה של האוזניות בסמארטפון, מאפשרת התאמה אישית של הצליל.

סנהייזר הוסיפה למומנטום 2 סינון רעשים אקטיבי, כאשר היא עדיין מאפשרת להאזין לסביבה החיצונית באמצעות Transparent Hearing. אופציה זאת פותחת את המיקרופוניים החיצוניים, על מנת להיות מודעים למה שקורה בסביבה הקרובה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

ביטס מכריזה על אוזניות ספורט חדשות – Powerbeats דור 4

ג’ברה משיקה אוזניות ספורט נטולות חוטים – Elite Active 75t

סקירה: סונטו 7 – שעון הספורט הופך גם לחכם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: