בריאות

סמסונג מוסיפה יכולת מדידת לחץ דם בשעון החכם שלה

סמסונג מנצלת את הפופולאריות לה זוכה הטלרפואה בתקופה האחרונה ומודיעה על יכולת מדידת לחץ דם בשעון החכם שלה - Galaxy Watch Active 2

התקופה האחרונה גרמה ליותר ויותר אנשים להבין כמה חשובה יכולת של טלרפואה (רפואה מרחוק). מכשירים כמו Tyto המאפשרים לבצע בדיקות מול רופא המשפחה (לסקירה המלאה) הופכים ליותר ויותר פופולאריים. שעונים חכמים כמו אלו של סמסונג, אפל או גרמין הם פתרון מעולה למדידה קבועה של מצב הכושר והבריאות, כאשר הם מאפשרים ניטור דופק, שינה, מתח, ניטור נשימה, התראות על קצב לב ולחלקם יש אפילו אפשרות למדידת אק”ג. עכשיו סמסונג מודיעה על אפשרות חדשה בשעונים שלה – מדידת לחץ דם.

היכולת החדשה, אשר תהיה זמינה ברבעון השלישי של השנה בשעוני ה-Galaxy Watch Active 2 במדינות מסוימות, קיבלה אישור של תוכנה כמכשיר רפואי ממשרד הבריאות והאוכל בדרום קוריאה.

עבור הפעלת היכולת החדשה, צריך לבצע כיול עם מכשיר מדידת לחץ דם רגיל, לאחר מכן, אין בעיה לבצע מדידה באמצעות האפליקציה בשעון. המדידה בשעון מתבצעת באמצעות ניתוח גלי הדופק. לאחר מכן, האפליקציה מנתחת את הקשר בין ערך הכיול לבין שינוי לחץ הדם, על מנת לקבוע את לחץ הדם. על מנת להבטיח דיוק של התכונה הזאת, המשתמשים נדרשים לכייל את השעון שלהם פעם בחודש עם מכשיר לחץ דם רגיל.

בסמסונג מציינים כי לחץ דם גבוה מעלה משמעותית את הסיכון למחלות מוח, כליות ולב, כולל שבץ מוחי ומחלות לב כלליות. סמסונג עוזרת למשתמשים למדוד ולעקוב אחר לחץ הדם שלהם באמצעות אפליקציית סמסונג Health Monitor, כך שיש להם תובנה טובה יותר על בריאותם.

אם עדיין אין לכם שעון חכם של סמסונג, אתם מוזמנים לקרוא אצלנו את הסקירה על ה-Galaxy Watch Active 2 הנמכר היום בכ-1,300 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

אפליקציה של סמסונג תעזור לכם לשטוף ידיים טוב יותר

סוני רוצה שתשארו בבית, מציעה משחקים להורדה בחינם לפלייסטיישן

חכו עם שדרוג הטלוויזיה, סמסונג מציגה פרטים חדשים על דגמי 2020

השאר תגובה

%d