חדשות

אפליקציית bit תאפשר תשלום ללא מגבלה לעסקים קטנים ועצמאים

אפליקציית התשלומים bit תאפשר לעסקים קטנים, לקבל תשלומים מלקוחותיהם ללא תקרה שנתית

אפליקציות התשלומים הן פתרון מעודף לתשלום בימים אלו, כאשר לא רוצים לגעת אחד בשני (או להעביר כרטיס אשראי). אפליקציית bit הודיעה, שהיא תאפשר לעסקים קטנים, לקוחות כל הבנקים, לקבל תשלומים מלקוחותיהם ללא תקרה שנתית.

bit משתפת פעולה עם חברת הפינטק – “משולם” פתרונות תשלום עבור השירות החדש. בעלי העסקים יוכלו להציע ליותר מ- 3.5 מיליון לקוחות שנרשמו ל bit, לשלם להם באמצעות האפליקציה ללא צורך בהקלדת פרטי כרטיס אשראי. התשלום מותאם לביצוע בנקודת המכירה פיזית, באתר, באפליקציה או במסרון.

עסקים שאינם לקוחות “משולם” פתרונות תשלום, יוכלו להצטרף לחבילת תשלום ייעודית המאפשרת לקבל תשלום באמצעות bit בלבד. לרגל ההשקה מדובר בהטבה של 3 חודשים חינם. לאור התקופה, תינתן לעסקים ללא פתרונות דיגיטליים, חבילה אשר תכלול גם עמודי מכירה דיגיטליים ללא תשלום. עבור החיבור לשירות, אין צורך לעסק לרכוש מערכות או מוספים פיזיים יקרים, רק להוריד את אפליקציית משולם ולהצטרף למסלול הסליקה.

בעלי העסקים יוכלו ליהנות מקבלת התשלום ב-bit בצורה מהירה, ללא מגבלה שנתית על קבלת תשלומים וללא הצורך ברכישת מערכות או מסופים פיזיים יקרים. 

לדברי גולן שרמן, משנה למנכ”ל וממונה על חטיבת החדשנות והאסטרטגיה בבנק הפועלים, “זירזנו את המאמצים הטכנולוגיים להציג פתרון לעסקים קטנים ולעצמאים לנוכח התקופה בה אנו נמצאים – פתרון ללקוחות שאינם מעוניינים להשתמש בכרטיס אשראי ובמזומן בעסק פיזי, וכן פתרון עבור עסקים שרוצים לקבל תשלום מרחוק”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

מעכשיו אפשר לשלם בדומינוס פיצה באמצעות bit

סוני רוצה שתשארו בבית, מציעה משחקים להורדה בחינם לפלייסטיישן

בנק הפועלים יאפשר שילוב שירותים בנקאיים באפליקציות צד שלישי

תגובה אחת

  1. קראתי שההטבה מוגבלת ל-850 הראשונים, מה אח”כ? למה שאנשים ירצו ישלם על שירות שהם מקבלים בחינם באפליקציה אחרת? פייבוקס מציעה מכסה שנתית של 150 אלף ש”ח ללא עלות נוספת, זה רק דורש אימות קצר מול שירות הלקוחות שלהם.

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: