כללי

ווסטרן דיגיטל הציגה פתרונות חדשים ל- NVMe SSD ו-NVMe-oF

חברת ווסטרן דיגיטל הציגה פתרונות מתוכננים סביב מערכות אחסון Ultrastar NVMe SSD אשר מקבלים האצה נוספת בעזרת NVMe-oF

חברת ווסטרן דיגיטל הציגה פתרונות מתוכננים סביב מערכות אחסון Ultrastar NVMe SSD אשר מקבלים האצה נוספת בעזרת NVMe-oF. ה- Ultrastar DC SN840 NVMe SSDs בעל היציאה הכפולה (dual-port) ובקרי RapidFlex NVMe-oF controllers עומדים כל אחד כפתרון עצמאי, אותם ניתן לשלב יחד על מנת ליצור פלטפורמת אחסון חדשה – OpenFlex Data24 NVMe-oF Storage Platform. הפתרון החדש מהווה מארז משולב של אחסון פלאש בקנה מידה רחב,  JBOF (Just a Bunch (of Flash תוך שהוא מרחיב את הערך המוצע על ידי סביבת NVMe ומאפשר לתמוך במספר גדול של שרתים על גבי רשת אתרנט בהשהיה נמוכה. הפתרונות החדשים מרחיבים את סל המוצרים של החברה, המיועדים למרכזי עיבוד נתונים, תוך שהם מסייעים ללקוחות לעבור ולהשתמש בכונני NVMe SSD ולארכיטקטורות אחסון משותף מתקדמות יותר, על מנת לעמוד בדרישות של יישומים עתירי ביצועים ועומסי עבודה כבדים במיוחד.

בכלכלה העולמית הנוכחית, כל מיקרו-שניה חשובה וקובעת. מרכזי ענן נתונים ארגוניים הפועלים בקנה מידה גדול במיוחד, עובדים בהתמדה על מנת לסלק צווארי בקבוק, ולאפשר ביצועים ללא פשרות וזמינות יישומים חיוניים – תוך שהם עומדים במקביל גם בדרישות ההתמודדות עם צמיחה חסרת תקדים בכמויות הנתונים. כל אלה, מובילים יותר ויותר לקוחות לאמץ פתרונות NVMe ו- NVMe-oF בקצב מואץ. חברת ניתוח השוק IDC צופה כי ארגונים המפעילים היפר-מערכות, יצרני OEM וארגונים משתמשי קצה ימשיכו במעבר מממשקי SATA ו- SAS מסורתיים – בעוד ממשקי NVMe מצויים בנתיב צמיחה העתיד להוביל אותם להגיע ליותר מ- 55% מכלל יחידות ה- SSD שיסופקו לארגונים כבר השנה. קצב הצמיחה השנתי הממוצע בשימוש בממשקי NVMe בשנים 2018-2023 צפוי לעמוד על 38%.

 לדברי ג’ף ינוקוביץ, (Jeff Janukowicz), סגן נשיא IDC, “עתיד ה- Flash הוא ללא ספק NVMe: הכל עניין של מהירות, יעילות, קיבולת, ואפשרות הרחבה במבנה עלויות תחרותי. NVMe-oF לוקחים את כל אלה אל השלב הבא. יישומים רבים בעלי ביצועים גבוהים הפכו במהירות לעמוד השדרה של פונקציות מפתח עסקיות, ואנו יכולים לצפות כי התהליך הזה ירחיב עוד יותר את השימוש ב- NVMe במרכזי עיבוד נתונים של ארגונים כלל-עולמיים”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

אסוס משיקה את הלפטופים החדשים שלה ל-2020

סקירה: NUC – מחשב קומפקטי מבית אינטל

חברת HP הציגה 5 לפטופים מסדרת Envy

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: