לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים ביולי בפרטנר TV

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות והסרטים החדשים שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יולי

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות והסרטים החדשים שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יולי.

משלחת חיפוש: עונה 3 – עונה חדשה לקומדיה השחורה על ארבעה צעירים ניו יורקים. עונות 1 ו-2 זמינות ב-VOD, עונה 3 החל מה-3 ליולי.

הרציחות הבלתי פתורות של נהר וויניפג – הנהר האדום של וויניפג נחשב לבית הקברות הבלתי רשמי של העיר. צוות  VICE מצטרף למחפשי גופות שאולי שקעו בנהר וחוקר את המשטרה המקומית. החל מ-5 ביולי בערוץ VICE.

המאבק לסיום פורנו הנקמה – צוות ערוץ VICE בעקבות נשים שנפגעו מפורנו נקמה, למרות שהדבר לא חוקי ב-26 מדינות בארה”ב. החל מ-5 ביולי בערוץ VICE.

הסוד המופלא של ראול טבורן – קומדיה צרפתית על בעל חנות לתיקון אופניים שלא יודע לרכב על אופניים. החל מ- 1 ביולי בערוץ הסרטים וב-VOD.

ג’ורג’ וושינגטון – הביוגרפיה של הנשיא ג’ורג’ וושינגטון, הכוללת קטעים ממכתביו ויומניו האישיים של וושינגטון, לצד ראיונות עם מומחים ומנהיגים לשעבר (דוגמת נשיא ארה”ב לשעבר, ביל קלינטון) ושחזורים דרמטיים. החל מ-4 ביולי, בימי שבת בשעה 22:30 בערוץ ההיסטוריה.

ג’ורג’ וושינגטון

הלוחש למכוניות – הסדרה בכיכובו של דני (“הרוזן”) קוקר, חוזרת בעונה חדשה. כשדני או אחד מאנשי סדנת הרכבים שלו, מבחינים במכונית שהם רוצים, הם יעשו הכול על-מנת להשיגה. החל מ-7 ביולי, בימי שלישי בשעה 21:45 בערוץ ההיסטוריה.

רוחות של אהבה: עונה 2 – העונה השניה לסדרה בכיכובם של אקין אקינוזו ואברו שאהין. החל מ-5 ביולי, בימים ראשון עד חמישי בשעה 18:15 בערוץ הדרמות הטורקיות+.

רוחות של אהבה: עונה 2

סקנדל – כל העונות של המותחן הפוליטי סקסי של שונדה ריימס על רומן אסור בין מנהלת המשברים המובילה בוושינגטון לנשיא ארה”ב. כל העונות זמינות החל מ-1 ביולי ב-VOD.

סקנדל: כל העונות

משלחת לאוורסט – משלחת מחקר של מדענים ושרפות עובדים על הקמת תחנה מטאורלוגית במקום הגבוה בעולם. החל מ- 13 ביולי, בימי חמישי בשעה 22:00 בערוץ נשיונל ג’יאוגרפיק.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

התוכניות והסרטים החדשים ביולי בנטפליקס

התוכניות החדשות ביולי בסלקום TV

שיאומי משיקה את ה-Mi TV 4S בגודל 65 אינץ’ ב-2,890 שקל

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: