חדשות

Carbyne תציע שיחות וידיאו ללא אפליקציה למוקד העירוני בתל אביב

הסטארט אפ Carbyne יציע שיחות וידיאו ללא אפליקציה לתושבי העיר תל אביב-יפו

עיריית תל אביב יפו הטמיעה את המערכת של חברת הסטרטאפ הישראלי Carbyne (לשעבר ריפורטי), במוקד השירות העירוני 106 פלוס. רק בחודש מאי האחרון הודיעה Carbyne על הפעלת השירות באשקלון ועכשיו גם תל אביב מצטרפת אליה. היכולת החדשה, מאפשרת לנציגי השירות לראות מה מתרחש בשטח וגם לקבל מיקום כמעט מדויק של המתקשר.

היתרון במתן שירותי תמיכה בווידאו, היא האפשרות של המוקדן לאמוד מרחוק את פרטי הפנייה ואף לפתור אותם ללא צורך בהמתנה להגעת נציג פרונטלי.  להפעלת שיחת הווידאו יכולות להיות סיבות מגוונות, למשל, כאשר רכב חוסם חנייה פרטית או בור שנפער במדרכה ויש צורך לחדד את המשמעות והסיכון מול המוקדן והעירייה ואף במצב בו תושב מרגיש בסכנה. 

היכולת לקבל את השירות, מתבצעת באמצעות המוקד העירוני 106 פלוס. בעת קבלת שיחה, המוקדן יכול לקיים שיחת וידאו עם התושב. במידה והוחלט לבצע שיחה מסוג זה, יישלח מהמוקד לתושב קישור במסרון או בוואטסאפ, כאשר בעת לחיצתו יביא לתחילת שיחה מצולמת ללא צורך באפליקציה. דבר זה מאפשר ליותר תושבים להשתמש בשירות בעת הצורך, מבלי שיצטרכו לעבור בחנות האפליקציות לפני כן.

זהו לא שיתוף הפעולה הראשון של Carbyne עם עירייה בארץ, בעבר החברה הציעה פתרון עם אפליקציה בעיר רמת גן. חברת Carbyne נוסדה ע”י אמיר אליחי, אלכס דיזינגוף, יוני יאטסון וליטל לשם בשנת 2014.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

התחרות מתחממת, שיאומי מורידה מחירים בישראל

באנג אנד אולפסן השיקה את הרמקול הנייד Beosound A1: עמיד למים ועם אלכסה

גרמין פותחת חנות דגל ראשונה בישראל

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: