חדשות

Carbyne תציע שיחות וידיאו ללא אפליקציה למוקד העירוני באשקלון

הסטארט אפ Carbyne יציע שיחות וידיאו ללא אפליקציה במצב חירום לתושבי העיר אשקלון

חברת הסטרטאפ הישראלי Carbyne (לשעבר ריפורטי), הודיעה על הפעלת השירות שלה C-Lite בעיר אשקלון. כחלק מתכנית הדיגיטציה בעיר, הופעל שירות תמיכה בווידאו, המאפשר לנציגי השירות לראות מה מתרחש בשטח וגם לקבל מיקום כמעט מדויק של המתקשר.

היתרון במתן שירותי תמיכה בווידאו, היא האפשרות של המוקדן לאמוד מרחוק את פרטי הפנייה ואף לפתור אותם ללא צורך בהמתנה להגעת נציג פרונטלי. בזכות C-Lite, צופים בעירייה כי יבוצע שיפור ניכר ביכולת לספק שירות לתושבי העיר וכן בהתאמת המענה העירוני לשירותים המסופקים בערים מרכזיות בארץ ובעולם.

היכולת לקבל את השירות, מתבצעת באמצעות המוקד העירוני 106. בעת קבלת שיחה, המוקדן יכול לקיים שיחת וידאו עם התושב. במידה והוחלט לבצע שיחה מסוג זה, יישלח מהמוקד לתושב קישור במסרון או בוואטסאפ, כאשר בעת לחיצתו יביא לתחילת שיחה מצולמת ללא צורך באפליקציה. דבר זה מאפשר ליותר תושבים להשתמש בשירות בעת הצורך, מבלי שיצטרכו לעבור בחנות האפליקציות לפני כן.

לדברי רועי דונסקוי, מנהל המכירות של קרביין בישראל ואירופה: “חברת קרביין מאוד גאה על שיתוף הפעולה עם עיריית אשקלון. הידיעה שלתושבי העיר תהיה גישה לטכנולוגיות מתקדמות דוגמת וידיאו וצ’אט מיידיים בעת יצירת קשר עם מוקד 106 תשפר באופן משמעותי את הדרכים בהן העיר תוכל לספק תמיכה בפרק זמן סביר. אנו מברכים את העיר שתהפוך לאחת הראשונות בארץ המבצעת שימוש בטכנולוגיה זו”.

זהו לא שיתוף הפעולה הראשון של Carbyne עם עירייה בארץ, בעבר החברה הציעה פתרון עם אפליקציה בעיר רמת גן.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

סקירה: שיאומי Redmi Note 9S – סמארטפון ב-1,150 שקל שמפתיע לטובה

סקירה: ג’ברה Elite Active 75t – גרסת הספורט

סקירה: סמסונג גלקסי Buds פלוס – סוף כל סוף אפשר גם לדבר איתן

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: