חדשות

השעונים של Amazfit מקבלים יבואן רשמי נוסף

השעונים החכמים של Amazfit מקבלים יבואן רשמי נוסף - קבוצת ח.י, אשר תמכור גם את דגמי הספורט של החברה

חברת Huami בעלת מותג השעונים החכמים Amazfit בחרה יבואן רשמי נוסף למכירת מוצריה בישראל. קבוצת ח.י תצטרף להמילטון היבואנית הרשמית של שיאומי בארץ ותמכור בשלב זה ארבעה דגמים של החברה. 

את המוצרים של Huami רבים מכירים, בזכות הקשר שלה לשיאומי, אשר השקיעה בחברת המוצרים הלבישים החכמים. Huami הייתה אחראית על ייצור מוצרים רבים עבור שיאומי.

השעונים אשר מגיעים לארץ, פרט לדגם ה-T-Rex, כוללים תמיכה בעברית ואפליקציה תואמת לסמארטפון אשר עברה גיור.

דגם ה-Bip S שייך לסדרת ה-Basic של החברה והוא כולל חיישן דופק חדש – BioTracker PPG. לשעון אפשרות מעקב אחר 10 פעילויות ספורט, הכוללות גם שחייה וזמן סוללה של עד 40 ימים. המחיר 370 שקל דרך ח.י, לא נמכר כרגע דרך המילטון.

Amazfit Bip S. צילום יח”צ

דגם ה-T-Rex שייך לסדרת הספורט של החברה והוא כולל מסך AMOLED, גוף מוקשח, עמידות בתקנים צבאיים, התקן GPS, חיישן דופק, עמידות במים עד לעומק 50 מטר וזמן סוללה של 20 יום. המחיר 730 שקל דרך ח.י ו-750 שקל דרך המילטון (מופיע באתר שלהם כאזל במלאי).

Amazfit T-Rex. צילום יח”צ

דגמי ה-GTR וה-GTS הם מסדרת ה-Fashion, הם מיועדים לגברים ונשים, כוללים GPS, מעקב אחר 12 תוכניות ספורט, מסך AMOLED וסוללה המחזיקה בין 12 ל-24 ימים. דגם ה-GTR 42 mm נמכר דרך המילטון וח.י ב-650 שקל. דגם ה-GTS נמכר דרך ח.י ב-640 שקל ודרך המילטון ב-600 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

גרמין פותחת חנות דגל ראשונה בישראל

תתכוננו לשלם עם השעון החכם שלכם, גרמין Pay מגיע לישראל

אפליקציית גרמין הפסיקה לעבוד, מה עושים עכשיו?

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: