חדשות

שנתיים ל-Bird בישראל – 5.5 מיליון נסיעות

חברת הקורקינטים השיתופיים – Bird סיכמה היום שנתיים לכניסתה לישראל עם נתונים מעניינים

חברת הקורקינטים השיתופיים – Bird סיכמה היום שנתיים לכניסתה לישראל. עד היום הספיקו משתמשי Bird לבצע כ-5.5 מיליון נסיעות על-ידי 350 אלף רוכבים שונים. לפני שנה המספר עמד על 2 מיליון נסיעות.

קורקינטים בירד. צילום יח”צ

עוד עולה מנתוני החברה, כי חלה עלייה של 20% באורך הנסיעה הממוצע, כאשר זמן הנסיעה הממוצע עומד על 12 דקות. בנוסף, מיום סיום הסגר חלה עלייה של 60% בשימושים לכל כלי. כמו כן, בחברה מספרים כי עד כה בוצעו נסיעות במרחק כולל של כ –  10,000,000 ק”מ, כאשר אורכה של נסיעה ממוצעת הינה כ – 2 ק”מ.

במהלך משבר הקורונה, המשיכה החברה לפעול במהלך כל ימי הסגר. Bird תמכה בצוותים הרפואיים ואיפשרה נסיעות ללא עלות לצוותים החיוניים במהלך הסגר, וכן יזמה שיתוף פעולה עם איחוד הצלה המאפשר למתנדבי הארגון להגיע לכל זירה ולטפל בנפגעים במהירות וביעילות.

לאחרונה השיקה החברה תוכנית תמחור חדשה בשם “frequent flyer” – תכנית הרוכב המתמיד של Bird המעניקה לרוכבים הנחות לרכיבה. רוכבים מצטרפים באופן אוטומטי לתכנית כאשר הם מבצעים מספיק נסיעות בפרק זמן של 28 יום רצופים.

“ישראל היא מדינה מדהימה שאימצה את תחום המיקרו מוביליטי השיתופי לחיקה במספרים עצומים”, אומר יניב ריבלין, מנכ”ל Bird ישראל. “הפתרון התחבורתי שהבאנו לישראל מאפשר ליותר ישראלים לזנוח את הרכב הפרטי ולעבור להתנייד בדרכים חכמות יותר. אנו מסתכלים קדימה לעבר שנת 2025 ומסייעים לרשויות המקומיות להפוך את המרחב העירוני לנגיש יותר עבור כלים שיתופיים, כמו שימוש בדאטה שלנו על מנת לסלול שבילי אופניים במקומות בהן ישנו צורך אמיתי לתשתית מותאמת”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

שיאומי חוגגת 10 שנים עם הנחות מיוחדות

ה-Note 20 הגיע לחנויות, סלקום שופ הזולה ביותר

בירד החלה למכור קורקינט לילדים ב-400 שקל

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: