חדשות

אפל החלה לקבל מידע על זיהום האוויר מסטארטאפ ישראלי

משתמשי אייפון בארה"ב, בריטניה וגרמניה יכולים לצפות במידע על זיהום האוויר באמצעות סטארטאפ ישראלי

הסטארטאפ הישראלי BreezoMeter המנטר את נותני איכות וזיהום האוויר, החל לספק את הנתונים שלו לחברת אפל. הנתונים יופיעו באפליקציית מזג האוויר באייפון ובעוזרת הקולית סירי, כחלק מעדכון iOS 14.3.

אייפון 12. צילום יח”צ

רמות זיהום האוויר יכולות להשתנות במהלך היום, גם במרחקים קצרים. נתוני איכות אוויר ההיפר-לוקליים של BreezoMeter מאפשרים למשתמשי אייפון בארה״ב, בריטניה, גרמניה, הודו ומקסיקו לצפות במידע הזה בסמארטפון שלהם. הנתונים המופיעים באפליקציה הם נתוני זמן אמת המשקפים את מדד איכות האוויר המקומי של המשתמש (LAQI – Local Air Quality Index) וקטגוריית הבריאות הקשורה אליו. הם מוצגים בתוך סולם הצבעים של ה-LAQI. מידע נוסף על איכות האוויר זמין למשתמשים באתר BreezoMeter או באפליקציית ה- iOS. מידע נוסף זה כולל: מפת איכות האוויר, רמות מזהם, רמות אלרגנים, המלצות הקשורות לבריאות אוכלוסיות רגישות ותחזית סביבתית.

“המשימה של BreezoMeter היא לשפר את הבריאות ואיכות החיים של מיליארדי בני אדם, על-ידי מתן מידע מדויק ואיכותי אודות איכות האוויר, כולל המלצות”, אומר רן קורבר, מייסד משותף ומנכ”ל BreezoMeter , “הודות לשיתוף הפעולה עם אפל אנחנו מתקדמים צעד גדול להגשמת משימה זו”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: אייפון SE – לחובבי המסכים הקטנים

אפל הכריזה על דגמי האייפון 12 החדשים עם דור 5

סקירה: דייסון Pure Hot+Cool – הייתם קונים מסנן אוויר שהוא גם מאוורר ב-3,200 שקל?

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: