חדשות

האפליקציה של go ביטוח דיגיטלי תזהה תאונה ותשלח שירותי חירום

שירות go ביטוח דיגיטלי מקיים פיילוט לזיהוי אוטומטי של תאונה באמצעות אפליקציה בסמארטפון ושליחה של שירותי הצלה וחירום

שירות go ביטוח דיגיטלי הודיע על תכונה חדשה באפליקציה שלו – מערכת UBI המנתחת נתונים טלמטריים מהסמארטפון. הטכנולוגיה מזהה על-ידי מספר פרמטרים אם הלקוח עבר תאונה ויוצרת קשר באופן יזום עם הנהג המבוטח המעורב בתאונה, בזמן אמת וללא צורך של המבוטח לפנות לחברת הביטוח. במידת הצורך ולאחר תשאול המבוטח, ייבדק האם הוא צריך שירותי הצלה וחירום.

השירות החדש חוסך מהמבוטח המעורב בתאונה, לפנות לחברת הביטוח על מנת להשלים את הטיפול. כמו כן, האפליקציה של החברה, מאפשרת לתעד מספר מצבים במהלך הנהיגה, אשר מובילים לתאונות, בינהם מצבים של תאוצה או בלימה פתאומית. לחברה יש אפשרות לזהות האם מדובר בתאונה קלה עד קשה, באמצעות שילוב של מספר פרמטרים. כמו כן, האפליקציה יודעת לזהות האם המבוטח נוסע בתחבורה ציבורית או ברכבו הפרטי ובכך לא לנטר את הנסיעה במקרה שמדובר באוטובוס.

לצורך הפעלה השירות, go ביטוח דיגיטלי משתפת פעולה עם חברת זן-דרייב, אשר תטמיע רכיבי תוכנה ייעודים באפליקציה. ב-go מציינים שהניטור באפליקציה שלהם המתבצע ביחד עם חברת איתוראן, שונה מחברות אחרות, המבצעות חלק מהפעולות הללו באמצעות רכיב חיצוני מסוג OBD.

השירות של go הושק בתחילת ינואר כפיילוט ואמור להיות זמין לכלל הלקוחות בתוך כחודש.

אפליקציית go גם מאפשרת לקבל התראה על שימוש בסמארטפון בזמן נהיגה, נסיעה במהירות גבוהה מהמותר וביצוע פניות במהירות גבוהה. בסיום כל נסיעה, הנהג מקבל הודעה עם הניקוד העדכני על איכות הנסיעה. בהתאם לאופי הנהיגה נקבעת פרמיית הביטוח.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: אייפון 12 פרו מקס – גדול, יקר ומוצלח

מוצרים חכמים חדשים לבית של שיאומי הגיעו לישראל

לכבוד הסגר, טויוטה השיקה אפליקציית מציאות רבודה

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: