לוח שידורים

התוכניות החדשות בפברואר בסלקום TV

סלקום TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש פברואר. בין התכנים: העיר על הגבעה, FBI: עונה 2 ורגעים מתים: עונה 3

סלקום TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש פברואר.

פייק מפורסמים – Fake Famous – סרט דוקו מבית HBO החוקר את כוחם של משפיענים בעידן הדיגיטל, באמצעות ניסוי, בו שלושה אנשים עם עוקבים מעטים ברשתות החברתיות, מנסים להפוך למשפיענים מפורסמים, באמצעות קניית עוקבים ושימוש בבוטים. ב-3.2.

המפצחת: עונה 8 – Profilage – עונה שמינית לסדרת המתח, דרמת המשטרה בכיכובה של אודיל ווימין שמגלמת פרופיילרית בשירות משטרת פריז. ב-4.2.

סירנה: עונות 1 ו-2 – Siren – שתי העונות הראשונות של סדרת הפנטזיה על עיירת חוף אמריקאית, שאגדה אודות בתולת ים נקשרת בשמה. חיי התושבים המקומיים מתערערים כאשר נערה מסתורית מופיעה כמו משום מקום. ב-8.2.

אמנות שחורה: בהיעדר אור – Black Art: In the Absence of Light – סרט תיעודי מבית HBO המציג את עבודתם של כמה מהאמנים החזותיים האפרו-אמריקאים המובילים כיום בארה”ב, והשפעתם על סצנת האומנות האמריקאית. ב-10.2.

רגעים מתים: עונה 3 – No Activity – עונה שלישית לדרמה הקומית. בעונה זאת צמד הבלשים מועבר מתפקידו, וכרגע הם מורדים בדרגה ומופקדים לשרת כשוטרי סיור. ב-15.2.

הליידי והדייל – The Lady and the Dale – מיני סדרת דוקו בת ארבעה פרקים מבית HBO על סיפורה של היזמית והחלוצה בתחום הרכב אליזבת קרמייקל. ב-15.2.

השבוע שעבר עם ג’ון אוליבר: עונה 8 – Last Week Tonight with John Oliver – תוכנית הסאטירה הפוליטית מבית HBO. תוכנית שבועית, פרק חדש מדי יום שלישי. ב-16.2.

העיר על הגבעה – City on a Hill – סדרת מתח בכיכובו של קווין בייקון על עוזר תובע מחוזי, המאחד כוחות עם בלש FBI מוערך ומושחת, כדי להילחם בפשע בבוסטון של שנות התשעים של המאה הקודמת. ב-22.2.

FBI: עונה 2 – עונה חדשה בשירות לסדרת הפשע העוסקת בהתמודדותם של סוכני FBI עם פיגועי טרור, פשעי שנאה ועוד. ב-25.2.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

התוכניות והסרטים החדשים בפברואר בנטפליקס

התוכניות החדשות בפברואר ב-yes וסטינג TV

תערוכת CES: סמסונג מציגה טלוויזיית Neo QLED

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: