חדשות

לשיאומי יש שני קורקינטים חדשים, החל מ-1,500 שקל

הקורקינטים החדשים של שיאומי הגיעו לארץ. דגם ה- Mi Electric Scooter 1S כולל צג דיגיטלי וטווח נסיעה של 25 ק"מ ומהירות נסיעה של 25 קמ"ש. דגם ה- Mi Electric Scooter Essential כולל טווח נסיעה של 20 ק"מ ומהירות נסיעה של 20 קמ"ש

בשנת 2018 השיקה שיאומי את הדגם הראשון שלה בארץ, אשר זכה להצלחה עצומה ולמכירות של אלפי יחידות. היום הודיעה המילטון, יבואנית שיאומי הרשמית בארץ, על השקת שני דגמים חדשים: Mi Electric Scooter 1S ב-1,900 שקל וה-Mi Electric Scooter Essential ב-1,500 שקל.

שיאומי Mi Electric Scooter 1S. צילום יח"צ
שיאומי Mi Electric Scooter 1S. צילום יח”צ

דגם ה- Mi Electric Scooter 1S מגיע עם גוף עשוי סגסוגת אלומיניום חזקה וקלה במשקל 12.5 ק”ג. מערכת הבטיחות בקורקינט שופרה והיא כוללת מערכת בלימה כפולה המבוססת על דיסק בגלגל האחורי ובמערכת E-ABS בגלגל הקדמי. בנוסף לצמיגים פניאומטיים 8.5 אינץ’ בעלי עמידות גבוהה לבלאי, תקרים והחלקות. כמו כן מצויד ה-1S במחזירי אור גדולים, מדבקות וסימוני אזהרה בולטים, כנף אחורית בעיצוב חדש, תאורת בלם אחורי הדולקת באופן קבוע בעת הדלקת התאורה הקדמית ומנורת LED  קדמית בעוצמה של 2 וואט.

הסוללה מגיעה בקיבולת של 7650 מיליאמפר/שעה, מרחק רכיבה מירבי של עד 30 ק”מ ומהירות רכיבה של 25 קמ”ש. מערכת הסוללות נתמכת בטכנולוגיה קינטית להשבת אנרגיה (KERS) בזמן בלימה לסיוע בהארכת משך השימוש בסוללה.

שיאומי Mi Electric Scooter 1S. צילום יח”צ

כמו כן, כולל הקורקינט צג דיגיטלי בכידון, המציג את המהירות, מצבי הרכיבה, חיווי על תאורה קדמית, בלוטות’, חיווי תזכורת נעילה וחיווי אזהרת התחממות יתר ורמת הטעינה בסוללה. הבלוטות’ מגיע בתקן 4.1.

דגם ה- Mi Electric Scooter Essential מגיע גם הוא בגוף עשוי סגסוגת אלומיניום במשקל 12 ק”ג, סוללה בקיבולת 5100 מיליאמפר/שעה, טווח נסיעה של עד 20 ק”מ, מהירות מירבית של 20 קמ”ש וצג דיגיטלי.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

בירד החלה למכור קורקינט לילדים ב-400 שקל

סקירה: LIVALL BH51M – קסדה חכמה לרוכבים על אופניים וקורקינטיים חשמליים

סקירה: Amazfit Band 5 – צמיד כושר חכם ומוצלח עם עברית

5 תגובות

  1. אם אתה מחבר את הקורקינט לטלפון הטלפון חייב להיות איתך שאתה נוסע או שאפשר להשאיר אותו בבית ?

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: