חדשות

גרמין הכריזה על Enduro – שעון ספורט עם זמן הפעלה לחודשיים

השעון ספורט החכם החדש של גרמין - Enduro כולל זמן הפעלה לחודשיים, באמצעות טכנולוגיה סולארית וגם 80 שעות במצב GPS. המחיר: 3,550 שקל

גרמין הכריזה על שעון ספורט חכם חדש – Enduro, שעון אשר לדבריה, יכול לספק זמן הפעלה לחודשיים. מדובר על זמן הפעלה ארוך במיוחד, אשר מתייחס למצב שעון חכם, בו השעון אמור להיות מחובר לסמארטפון. באותיות הקטנות, גרמין מציינת שהזמן הארוך הזה אפשרי באמצעות טעינה סולארית, כאשר המשתמש נמצא 3 שעות מחוץ לבית באור שמש.

גרמין Enduro. צילום יח”צ

ה-Enduro מיועד לספורטאים, אשר רוצים לקבל מהשעון שלהם גם זמן הפעלה של 80 שעות במצב GPS. יכולות נוספות בשעון כוללת ניטור ריצה של מסלולי שטח וגם מצב חדש בשם Trail Run VO2 Max המאפשר לעקוב אחר צריכת החמצן בדם בהתאם למסלול בו נמצאים. תכונה חדשה נוספת היא ClimbPro המותאמת לריצת שטח ומספקת מידע בזמן אמת או מידע עתידי על השיפוע במסלול. גרמין גם מספקת מצב פרופיל ריצת אולטרה, המאפשר מעקב אחר הזמן אותו הספורטאי העביר בתחנות העצירה.

גרמין Enduro – גם תשלום סלולרי

ה-Enduro גם כולל ניטור מדדים רבים כגון: דופק, רווית חמצן בדם, שינה ואנרגיה בגוף. הוא כולל מסך בגודל 1.4 אינץ’ המותאם לשימוש תחת אור שמש ישיר. לשעון מסגרת מפלדת אל חלד או טיטניום מצופה קרבון קל ועמיד לשריטות (בהתאם לדגם) יחד עם רצועת ניילון קלה, גמישה ועמידה.

בדומה לשעונים חכמים אחרים של גרמין, הדגם הזה כולל את יכולת התשלום – גרמין Pay (באמצעות כרטיס אשראי ישראכרט-מאסטרקארד).

מחירו של ה-Enduro עומד על 3,550 שקל בארץ, באמצעות היבואנית הרשמית רונלייט. השעון צפוי להגיע לישראל ב-25 לפברואר והוא יכלול ממשק מלא בעברית.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: Activ5 – חדר כושר שנכנס לכיס

סקירה: גרמין Venu SQ – שעון ספורט למי שרוצה להתחיל לרוץ

סקירה: סונטו 7 – שעון הספורט הופך גם לחכם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: