לוח שידורים

התוכניות החדשות במרץ בפרטנר TV

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש מרץ. בין הסדרות: ובינתיים כולנו נמות, הרכב זאת בעצמך ולטובת הכלל

פרטנר TV עדכנה מה יהיו התוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש מרץ.

ובינתיים כולנו נמות – על פי ספרו של גארט גרף, הסדרה בת שישה החלקים חושפת את התוכניות הלקויות של ממשלת ארה”ב להגן על אזרחיה. התוכנית פורשת את הוצאות הביטחון הלאומי של אמריקה על ערי מחתרת נסתרות, חיל אוויר חשאי ותוכנית להשעות את הדמוקרטיה במטרה לשרת את האינטרסים של מעמד העילית. ב- 23.3 בשעה 21:50 וב-Catch up  בערוץ VICE.

איש האתגר – טום רוצה להיות אגדה ולכן הוא מחליט ללמוד מאגדות מקומיות בעיירות קטנות, כאשר הוא מאתגר אותם בכישוריהם יוצאי הדופן. ב-15.3 בשעה  21:50 בערוץ VICE .

אקשינגה: האמיצות – סרט המציג את הנשים החזקות המגנות על עולמנו, יחידת פקחיות הנלחמות בציד לא חוקי, העורכות טירונות קשה למאה מתגייסות חדשות, להרחבת מאמציהן להגן על פילים וחיות בר נוספות באפריקה.  8.3 בשעה 21:00 בערוץ נשיונל ג’יאוגרפיק.

הרכב זאת בעצמך – תחרות שיפוצים החדשה של ערוץ ההיסטוריה, “הרכב זאת בעצמך”, מפגישה מחדש בין טים אלן וריצ’ארד קארן, כוכבי הלהיט הטלוויזיוני משנות התשעים “שפץ ביתך”, המשמשים כמנחי הסדרה החדשה. הסדרה מעמידה במוקד את בעלי המלאכה, האומנים והבנאים הטובים ביותר בארה”ב, המתחרים אחד נגד השני ונגד השעון, באופן וירטואלי, כל אחד ממחסן הכלים הביתי שלו. ימי שני ב-23:10, החל מ-15 במרץ בערוץ ההיסטוריה.

אדמה מרה – האיזונים משתנים בצ’וקורובה עם כניסתם של דמויות חדשות למשפחת יאמאן. זוליהא נאבקת בחייה למען ילדיה שנלקחו ממנה על ידי דמיר ונשבעת לנקום במוזג’אן על כך ששיחקה בגורלה. האם גילוי האמת ליילמאז לגבי זהות בנו יגרום לאיחוד האהבה או לחיזוק הנקמה. ימי ראשון עד חמישי ב- 20:40 , החל מה-15 במרץ בערוץ הדרמות הטורקיות פלוס.

גולפרי – גולפרי נשלחת למאסר על לא עוול בכפה. עם שחרורה מהכלא היא מגלה שבני משפחת בעלה המנוח הסיתו נגדה את שלושת ילדיה. בסיוע עו”ד קאדיר, גולפרי יוצאת למאבק נגד משפחת טאשקין המיוחסת להחזרת ילדיה שהפנו לה עורף. החל מ- 3.3 בימים ראשון עד חמישי בשעה 17:25, בערוץ הדרמות הטורקיות 2.

משפחת קרדשיאן – בעונה האחרונה של משפחת קרדשיאן, בנות המשפחה עומדות בפני החלטות משנות חיים, בעוד הן מתמודדות עם עולם שמשתנה תחת נטל מגיפת הקורונה. ימי שישי ב-16:00, החל מ-19 במרץ בערוץ E.

לטובת הכלל – הדרמה המשפטית של רשת ABC העוקבת אחרי התככים, הטוויסטים ומערכות היחסים בין עורכי דין שאפתנים משני צדי המתרס. במרכזה חבורה של שישה עורכי דין אשר מתחילים לעבוד. ב-8.3 ב-VOD.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: JBL LinkBar – סאונד בר עם אנדרואיד TV

נטפליקס – הורדה אוטומטית לתוכניות מומלצות לסמארטפון

התוכניות והסרטים החדשים במרץ בנטפליקס

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: