כללי

אייסקיור מדיקל: תוצאות ביניים חיוביות בניסוי הקליני ICE3

תוצאות ביניים חיוביות בניסוי הקליני ICE3 לטיפול בהקפאת גידולים סרטניים בשד הוצגו בכנס השנתי של ASBrS

אייסקיור מדיקל הישראלית, המשווקת טכנולוגיה להשמדת גידולים שפירים וסרטניים בשד ובאיברים אחרים בטיפול זעיר פולשני במרפאה באמצעות הקפאתם, הודיעה על תוצאות ביניים מהניסוי הקליני ICE3 לטיפול בהקפאה של גידולים סרטניים בשד בסיכון נמוך ושלב מוקדם באמצעות מערכת ProSense של החברה. נתוני הביניים הוצגו במסגרת הכנס השנתי של האגודה האמריקאית למנתחי שד (ASBrS), וכן ע”י ד”ר ריצ’רד פיין, המשמש כראש מחלקת סרטן שד בבית החולים West Cancer Center & Research Institute, Germantown, TN, USA , אשר כיהן בעברו כיו”ר ה-ASBrS.

“לקריואבלציה פוטנציאל להוות שיפור דרמטי בטיפול בחולות מעל גיל 60 עם גידולים סרטניים בשד בגודל של עד 1.5 ס”מ, בסיכון נמוך ובשלבים מוקדמים”, אומר ד”ר ריצ’רד פיין בפרסום מטעם ה-ASBrS, “לאחר תקופת מעקב של 3 שנים, תוצאות ניסוי ה- ICE3 הן חיוביות ביותר, הטיפול הזעיר פולשני הינו מהיר, ללא כאב ויכול להיערך תחת הרדמה מקומית במרפאה. זמן ההתאוששות הוא מינימלי והתוצאות הקוסמטיות הן מצוינות, עם מעט אובדן של רקמת שד וללא צלקת”.

בתום תקופת מעקב ממוצעת של כשלוש שנים (34.83 חודשים), ל-4 מטופלות בלבד (שיעור של 2.06%) חלה הישנות של הסרטן. הניתוח סטטיסטי אשר הוצג על-ידי ד”ר פיין מעיד כי בקרב חולות מעל גיל 60, עם גידול סרטני בשד בסיכון נמוך, בשלב מוקדם ובגודל של עד 1.5 ס”מ אשר טופלו במערכת ה- ProSense של אייסקיור, שיעור אי-ההישנות הינו 99.22%.  ניתוח סטטיסטי אשר הוצג על ידי דר’ פיין, מעיד כי בקרב חולות בעלות מאפיינים אלו, שיטופלו באמצעות מערכת ה- ProSense של החברה, הסיכוי לאי הישנות  במשך תקופה של עד כשלוש שנים, הינו בין 94.58% ל- 99.89%, במובהקות סטטיסטית (רמת סמך) של 95%.

מסקנתו של דר’ פיין, כפי שהוצגה בכנס, מציינת כי הקפאת גידולים סרטניים בשד בסיכון נמוך, בשלב מוקדם הינה חלופה יעילה אל מול הליך של הסרת אותם גידולים באמצעות ניתוח. ד”ר פיין ציין כי הניסוי מדגיש את היעילות והבטיחות של הטיפול בקבוצת החולות שטופלה, ובעלות נמוכה מאשר בפרוצדורה ניתוחית.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תערוכת קומפיוטקס חוזרת

שופרסל בפיילוט לעגלה חכמה. הלכתי לעשות איתה קניות

טסלה פתחה חנות פופ אפ ויש לנו תמונות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: