לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים במאי בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש מאי. בין התכנים: שיטת קומינסקי: עונה 3, מורשת יופיטר וצבא המתים

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש מאי. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: יסטרדיי, עקרות בית אמיתיות ניו יורק, רוקטמן וברוקלין תשע-תשע: עונה 7

שיטת קומינסקי: עונה 3 – The Kominsky Method – סנדי פותח פרק חדש בחייו, הכולל אובדן, התחייבות כספית ומפגש עם דמות מעברו. ב-28.5.

מיוחד: עונה 2 – Special – אחרי שניתק חלקית את הקשר עם אימו, ראיין ממשיך לגלות את העולם ולחיות את החיים, על כל העליות והמורדות שהם מזמנים לו. ב-20.5.

סלינה: הסדרה: חלק 2 – Selena: The Series – הקריירה של סלינה צוברת תאוצה והיא עובדת קשה מתמיד בכדי להישאר נאמנה לעצמה, לבלות עם משפחתה ולהרחיב את עסקיה. ב-4.5.

איך עושים את זה? – The Upshaws – סדרה קומית על משפחה שחורה ממעמד הפועלים, המנסה לבנות חיים מאושרים ומתמודדת עם אתגרים. ב-12.5.

מורשת יופיטר: כרך 1 – Jupiter`s Legacy – כשהדור הראשון של גיבורי העל מבקש להעביר את הלפיד לדור החדש והמרדן, הוא מגלה שהחוקים של פעם כבר לא תופסים. ב-7.5.

נטפליקס – סרטי מקור

צבא המתים – Army of the Dead – לאס וגאס נופלת למתקפת זומבים, קבוצה של שכירי חרב מחליטה לחדור לתוך אזור הסגר, על מנת לבצע שוד נועז. ב-21.5.

מפלצת – Monster – נער עם עתיד מבטיח נקלע לשוד שמסתיים ברצח. הוא נאלץ להילחם על חפותו מול מערכת המשפט האמריקאית שכבר חרצה את גורלו. ב-7.5.

הנס הכחול – Blue Miracle – מנהל בית יתומים והילדים שבהשגחתו מחליטים לשתף פעולה עם קפטן נרגן בתקווה לנצח בתחרות דיג ולמנוע סגירה של בית היתומים. ב-27.5.

נטפליקס – דוקומנטרי

על בטן מלאה: מסע קולינרי מאפריקה לאמריקה – High on the Hog: How African American Cuisine Transformed America – סטיבן סטרפילד מביא את סיפורו של המטבח האפריקאי-אמריקאי. ב-26.5.

מקרוב: כסף – Money, Explained – הסדרה מדברת על הצדדים השליליים של הכסף, החל מכרטיסי אשראי ועד הימורים. ב-11.5.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

נטפליקס – הורדה אוטומטית לתוכניות מומלצות לסמארטפון

נטפליקס משיקה את “הפעל משהו” וחושפת טריילר לסדרה ישראלית חדשה

אפליקציית yes פלוס מגיעה לטלוויזיות החכמות של סוני

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: