לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים ביוני בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יוני. בין התכנים: אימהות עובדות: עונה 5, ערים ואבהות

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש יוני. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: אנחנו המילרים, חומות של תקווה ונראה אותך אסיר

אימהות עובדות: עונה 5 – Workin` Moms – ארבע אימהות חדשות מנסות לתמרן בין פרידות, דייטים, קריירה ובין גידול ילדים. ב-15.6.

אליטה: עונה 4 – Elite – מנהל קפדן וארבעה תלמידים חדשים מגיעים ללאס אנסינאס ומביאים עימם תסבוכות רומנטיות ותעלומות חדשות. ב-18.6.

מיי וג’ורג’: עונה 2 – Feel Good – אחרי המעידה, מיי מנסה לחדש את הקשר עם ג’ורג’ ועם עצמה. בכדי להמשיך הלאה בחייה, היא תצטרך להתמודד עם העבר. ב-4.6.

לופן: חלק 2 – Lupin – אסאן רוקם תוכנית לחשוף את פשעיו של אובר, אשר שולח אחריו את אנשיו ומנסה נואשות למצוא את ראול. ב-11.6.

ברק שחור: עונה 4 – Black Lightning – ג’פרסון מלא אשמה, מחליט להשאיר את ימיו כגיבור על מאחור. איומים חדשים מגיעים לפרילנד ומשפחת פירס נאלצת שוב להילחם. ב-29.6.

בתי הנופש המדהימים ביותר בעולם – The World`s Most Amazing Vacation Rentals – שלושה מטיילים מבקרים בבתי נופש להשכרה ברחבי העולם ומספקים טיפים. ב-18.6.

נטפליקס – סרטי מקור

אבהות – Fatherhood – אבא טרי שאישתו נפטרה, צריך להתמודד עם משימת גידול הילדה. ב-18.6.

אמריקה: הסרט – America: The Motion Picture – עיבוד אנימציה פרוע להיסטוריה של המהפכה האמריקאית. ב-30.6.

ערים – Awake – אסון גלובלי מונע מבני האדם לישון, מה שמעורר היסטריה ברחבי העולם. חיילת לשעבר מנסה להגן על משפחתה. ב-9.6.

שומר מקום – The Ice Road – מכרה יהלומים מרוחק קורס ולוכד תחתיו כורים. נהג משאית יוצא למשימת חילוץ. ב-25.6.

טוב על הנייר – Good on Paper – קומיקאית ושחקנית מתחילה נדלקת על בחור עשיר, בוגר אוניברסיטה יוקרתית ובעל מקצוע נחשב. מהר מאוד היא מתחילה לחשוד בו. ב-23.6.

נטפליקס – דוקומנטרי

אחיות על קו הזינוק – Sisters on Track – שלוש אחיות חסרות בית מברוקלין נאבקות למצוא תקווה. ב-24.6.

עוברים כל גבול: המדע של סרטי כוכב הלכת המופלא – Breaking Boundaries: The Science of Our Planet – דיוויד אטנבורו והמדען יוהאן רוקסטרום בוחנים את קריסת המגוון הביולוגי של כדור הארץ ואת הפתרונות האפשריים למשבר המסוכן. ב-4.6.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

נטפליקס – הורדה אוטומטית לתוכניות מומלצות לסמארטפון

נטפליקס משיקה את “הפעל משהו” וחושפת טריילר לסדרה ישראלית חדשה

אפליקציית yes פלוס מגיעה לטלוויזיות החכמות של סוני

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: