חדשות

נטפליקס משיקה את “הפעל משהו” וחושפת טריילר לסדרה ישראלית חדשה

לא מוצאים מה לראות בנטפליקס? "הפעל משהו" ימצא לכם סרט או סדרה לפי הטעם האישי שלכם. בנוסף, נטפליקס מציגה טריילר ראשון לסדרה הישראלית "פגע וברח" עם ליאור רז

אתם יושבים בערב מול הטלוויזיה ורוצים לצפות בסרט או סדרה, אבל לא יודעים מה לבחור. כולנו מכירים את הדילמה הזאת, אשר בסופו של דבר מבזבזת לנו זמן יקר בבחירת התוכן. בנטפליקס רוצים לחסוך לנו הדילמה עם התכונה החדשה “הפעל משהו” (Play Something).

בעת לחיצה על כפתור הפעל משהו, תוצג מיד סדרה או סרט שאתם אוהבים, על סמך צפיה קודמת. בלחיצה אחת נוספת “הפעל משהו אחר” ניתן לקבל סדרה או סרט חדשים לגמרי, סדרה או סרט שכבר צופים בו, סדרה או סרט ברשימה של המנוי וסדרה או סרט שהצפייה בהם לא הסתיימה.

הכפתור החדש ממוקם בכמה מקומות: מתחת לשם הפרופיל של המשתמש, בשורה העשירית בדף הבית בנטפליקס ובתפריט הניווט משמאל למסך. הפעל משהו יפעל על סמך הגדרות הפרופיל ובקרת ההורים. התכונה תחל להגיע החל מהיום (רביעי) בהדרגה למנויי השירות.

טריילר ראשון לסדרה ישראלית עם ליאור רז

נטפליקס גם חשפה היום את הטריילר הראשון לסדרת המתח-אקשן החדשה “פגע וברח” (Hit and Run). את הסדרה ייצרו אבי יששכרוף, ליאור רז (“פאודה”) ודון פרסטוויץ וניקול יורקין (“The Killing”). ליאור רז מגלם את שגב אזולאי, יוצא יחידה צבאית מובחרת, אשר חי חיים שקטים מאז פרישתו, אך נאלץ להתעמת עם עברו האלים לאחר שאשתו נרצחת במסתוריות בתאונת פגע וברח בתל-אביב. מרבית הצילומים התקיימו בישראל וגם בניו יורק. הסדרה תעלה בנטפליקס ב-20 לאוגוסט.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

נטפליקס – הורדה אוטומטית לתוכניות מומלצות לסמארטפון

הילדים נשארים בבית ונטפליקס משיקה בקרת הורים משודרגת

אפליקציית yes פלוס מגיעה לטלוויזיות החכמות של סוני

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: