חדשות

בנק הפועלים הקים זירת אימוני סייבר למגזר הפיננסי

בנק הפועלים הקים בתל אביב זירת אימוני סייבר למגזר הפיננסי

בנק הפועלים הקים בתל אביב זירת אימוני סייבר למגזר הפיננסי. זירת האימונים תציע מערכות פיננסיות רבות להדמיית מצב האמת בארגון והכשרת המגזר הפיננסי להתמודדות מול איומי הסייבר המתפתחים.

חברת סייברג’ים, השותפה העסקית של חברת החשמל בהגנת סייבר ובנק הפועלים, חברו לשיתוף פעולה הזה, אשר יאפשר מתן הכשרה רב שלבית לכלל עובדי הארגונים והחברות הפיננסיות, מרמת ההנהלה הבכירה דרך עובדי התשתיות ואבטחת המידע ועד לעובדים שאבטחת מידע היא לא תחום עיסוקם. כדי לדמות מצב אמת, הזירה תשלב בתוכה מכשירים אוטומטיים למשיכת מזומנים, חדר עסקאות, אפליקציות, מערכת SWIFT ועוד.

לצד זירת האימונים תקים סייברג’ים מרכז מחקר ומצוינות בתחום הסייבר בעולם הפיננסי, אשר מביא לידי ביטוי את המחקר ומנגיש את המידע לכלל המגזר הפיננסי.

זירת האימונים החדשה תרחיב את הפריסה העולמית הנוכחית של חברת סייברג׳ים, הכוללת 10 מתקני אימון בערים כמו ניו-יורק, מלבורן, אמסטרדם וטוקיו. זירות האימונים של סייברג׳ים עושות שימוש בטכנולוגיות לאימון יכולות והכשרה של בעלי תפקידים שונים בחברה ומאפשרות חוויה ייחודית, בה האקרים מריצים התקפות סייבר מורכבות על מערכות-תשתית המדמות את הסביבה המבצעית של הלקוח. האימונים החיים הוכרו כאמצעי היעיל והארוך הטווח ביותר להקניית מיומנות ומודעות לעובדים וצוותים מקצועיים בארגונים בתעשיות בסיכון סייבר גבוה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

מתכננים חופשה באילת? בזק פתחה חנות סמארטפונים וגאדג’טים ללא מע”מ

סלקום TV תציע משחקים אינטראקטיביים תוך כדי צפייה בשידורי האולימפיאדה

גם לקוחות כרטיס האשראי Max, יכולים לשלם מהיום עם שעוני גרמין

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: