לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בספטמבר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ספטמבר. בין התכנים: בית הנייר: עונה 5: חלק 1, חינוך מיני: עונה 3 ואל תוך הלילה: עונה 2

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש ספטמבר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: אפקט הפרפר, הנער בפיג’מת הפסים ועד קצה העולם.

אל תוך הלילה: עונה 2 – Into the Night – העונה השנייה לסדרת המתח המצוינת, בה קרינה מהשמש גורמת להרג של אנשים. קבוצת נוסעים בטיסת לילה, צריכה להישאר כל הזמן באזור זמן בו השמש עדיין לא זרחה. העונה השנייה מתמקדת בחיים של הקבוצה בתוך בונקר. ב-8.9.

חינוך מיני: עונה 3 – Sex Education – השמועה על בית הספר לסקס מגיעה לתקשורת ומנהלת חדשה מנסה להשיג שליטה על מועצת התלמידים. ב-17.9.

חם, לוהט, רותח! אמריקה הלטינית – Too Hot to Handle Latino – תוכנית ריאליטי העוסקת בקבוצת רווקים ורווקות מאמריקה הלטינית, המקבלים משימה אחת – לוותר על סקס. הזוכה יקבל 100 אלף דולר. החל מה-15.9, כל שבוע 3 פרקים חדשים.

בית הנייר: עונה 5 – Money Heist – מעל מ-100 שעות שהשודדים נמצאים בתוך בנק בספרד ולחייו של הפרופסור נשקפת סכנה. עכשיו גם הצבא מצטרף לחגיגה. ב-3.9.

אהבה על הרצף: עונה 2 – Love on the Spectrum – לצעירים על הרצף האוטיסטי קשה למצוא אהבה ולכן עולם הדייטים שלהם סוער, בלתי צפוי ומסובך במיוחד. ב-21.9.

הפלייליסט של בית החולים: עונה 2 – Hospital Playlist – חמישה חברים רופאים עובדים בבית חולים שבו לכל מטופל יש סיפור חיים יוצא דופן, ומתמודדים עם העליות והמורדות האינסופיים של חייהם כאנשי רפואה וכבני אדם. ב-16.9.

חלל אינסופי: עונה 3 – Final Space – גארי והצוות שלו מנסים לשרוד את הכאוס ואת הקטל של החלל הסופי ולהתחמק מאינוויקטוס המרושע, שנחוש להשיג לידיו את הכוחות של מונקייק. ב-16.9.

הצלחתי! : עונה 6 – Nailed It! – אופים חובבים שהציגו ביצועים גרועים בעבר מנסים לשחזר יצירות מופת אכילות ולזכות בפרס בסך כספי. ב-15.9.

נטפליקס – סרטי מקור

תמיד הידיד – Friendzone – לטיבו נמאס מקשרים אפלטוניים, אבל כשהוא פוגש את רוז, הוא מאמין שסוף סוך מזלו השתנה, אבל הוא מוצא את עצמו שוב במשבצת הידיד. ב-29.9.

קייט – Kate – מתנקשת חסרת מעצורים מגלה שהורעלה במהלך משימת חיסול אחרונה בטוקיו. עכשיו יש לה 24 שעות לגלות מי רצה במותה ולהוציא את הנקמה לפועל. ב-10.9.

סיפורי לילה – Nightbooks – מכשפה מרושעת חוטפת את אלכס חובב האימה וכולאת אותו, יחד עם עוד נערה בדירתה המכושפת. התנאי לשחרור – לספר סיפור אימה מסמר שיער מדי לילה. ב-15.9.

הזרזיר – The Starling – אישה שנאלצת להסתגל לחיים חדשים בעקבות אובדן טרגי, מנסה להתמודד עם ציפור קטנה המשתלטת לה על הגינה. ב-24.9.

נטפליקס – דוקומנטרי

אחים בדם: מלקולם אקס ומוחמד עלי – Blood Brothers: Malcolm X & Muhammad Ali – מהמפגש המקרי ועד לריב הטרגי. הקשר העמוק והמיוחד שנרקם בין מלקולם אקס למוחמד עלי התפורר בגלל השקפות עולם משתנות ומשבר אמון. ב-9.9.

נקודת מפנה: 11/9 והמלחמה בטרור – Turning Point: 9/11 and the War on Terror – סדרה תיעודית הבוחנת את מתקפות הטרור נגד מגדלי התאומים מנקודות מבט שונות, החל מהשורשים של ארגון הטרור אל קאעדה ועד לתגובה האימתנית של ארה”ב, בתוך גבולותיה ומחוץ להם. ב-1.9.

ונדטה: האמת, השקרים והמאפיה – Vendetta: Truth, Lies and The Mafia – סדרה תיעודית הבוחנת את סיפורם האמיתי של שני חברים בולטים בתנועה נגד המאפיה בסיציליה, אשר עמדו בעצמם למשפט על פשעים חמורים שביצעו. ב-24.9.

שומאכר – Schumacher – סרט תיעודי הבוחן את חייו של נהג המרוצים מיכאל שומכאר, אשר הפך לאלוף הבלתי מעורר של פורמולה 1, הודות לאופיו הנועז. ב-15.9.

האיש שרצה להיות קאובוי – My Heroes Were Cowboys – המערבונים היו נקודת האור בילדותו הטראומטית של רובין וילטשייר. כיום הוא עובד בעבודת חלומותיו ומאמן את סוסיו האהובים לתפקידים על המסך הגדול. ב-16.9.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

טלוויזיות ה-Mi TV P1 של שיאומי הגיעו לישראל

השלט החדש של yes פלוס יעזור לכם לעבור בין אפליקציות

איפה תמצאו את ה-Z Flip 3 וה-Z Fold 3 במחיר הזול ביותר?

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: