חדשות

רמתגנים? אתם יכולים להתחיל לשלם ארנונה עם bit

אפליקציית התשלומים הדיגיטליים bit, מציעה החל מהיום (שלישי) תשלום חשבון הארנונה של עיריית רמת גן באמצעותה. רשויות נוספות צפויות להצטרף לשירות

תשלום ארנונה הוא דבר מציק, צריך להיכנס בכל חודשיים לאתר של העירייה ולשלם את החוב (אלא אם כן עשיתם תשלום שנתי וזכיתם להנחה של כמה שקלים בודדים). באפליקציית התשלומים הדיגיטליים bit של בנק הפועלים, רוצים להפוך את התהליך הזה למעט פחות מציק.

bitcard. צילום יח"צ
bitcard. צילום יח”צ

bit הודיעה היום (שלישי) שהיא חוברת לעיריית רמת גן ויחד עם חברת אוטומציה החדשה, היא משיקה אפשרות של תשלום חשבון הארנונה באמצעות bit. רמת גן היא הראשונה שמאפשרת את ביצוע התשלום בדרך הזאת, ללא צורך בהקלדת פרטי כרטיס אשראי. האפשרות זמינה דרך אתר העירייה ובחירת אופציית התשלום באמצעות bit. בנוסף, התושבים יוכלו לצפות בפרטי התשלום ישירות ב-bit, לצורך מעקב, בקרה ושליפה מהירה. 

הפתרון של bit הוא מתבקש, במיוחד בתקופה זאת, שגוגל השיקה בישראל את אופציית התשלום pay בסמארטפונים, שירות המתחרה בחלק חשוב מהיכולת של אפליקציית bit. אומנם גוגל, לא השיקה בארץ את אופציית התשלום מאדם לאדם, השירות העיקרי של bit, אבל מבחינת בנק הפועלים, היכולת להציע תשלום במקומות רבים, ממשיך לשמר את מיקומה של bit כארנק עיקרי אצל המשתמשים. בין אם בתשלום בחנויות פיזיות או דרך שיתופי פעולה עם אפליקציות ואתרים. למשל, מקדונלדס, דומינוס פיצה ודלק.

לדברי שלי כהן, מנכ”ל אוטומציה החדשה, ״עיריית רמת גן היא הראשונה מבין רשויות ועיריות רבות שיצטרפו למהפכת התשלומים באפליקציית bit”.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

גוגל Pay זמין בישראל ויש גם מבצעים

ניסיתי את אפליקציית bit החדשה – איך זה לשלם עם הסמארטפון במכולת?

הפרופילים האישיים מגיעים ל-yes פלוס וגם אפליקציה חדשה

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: