אביזרי מחשב

סקירה: לוג׳יטק Signature M650 – עכבר עם אפשרות בחירה

העכבר הקומפקטי של לוג׳יטק - Signature M650 מציע עבודה שקטה, אחיזה נוחה ליד והתאמה לימניים או שמאליים

לוג׳יטק השיקה לאחרונה בארץ את ה-Signature M650. מדובר בעכבר קומפקטי, אשר נראה יחסית פשוט, אבל יש בו משהו מיוחד. החברה השוויצרית מציעה לרוכשים שלו מספר אפשרויות התאמה. קודם כל, היא מציעה אותו במספר צבעים: ורוד, לבן או אפור, אחר כך, היא מאפשרת בחירה שלו משני גדלים: בינוני או גדול ולבסוף היא מאפשרת בחירת גרסה המותאמת למשתמשים ימניים או שמאליים.

לוג'יטק Signature M650. צילום יח"צ
לוג’יטק Signature M650. צילום יח”צ

אני קיבלתי לסקירה את העכבר בגרסה לימניים, בצבע לבן ובגודל בינוני. מדובר בעכבר קומפקטי, אבל עדיין כזה שתופס בצורה מספיק טובה את היד, כך שהיא לא תתעייף וגם תאפשר שליטה מספיק נוחה.

בחלקו העליון המרכזי של ה-M650 ממוקמת הגלגלת SmartWheel  של לוג׳יטק. זאת מאפשרת דיוק כאשר מסובבים אותה לאט או גלילה מהירה, כאשר רוצים לגלול מסמך במהירות.

בצד השמאלי של העכבר בגרסה לימניים או בצד הימני בגרסה לשמאליים ממוקמים שני כפתורים. אלו מאפשרים בין היתר, לנוע עם הגלגלת לצדדים במקום למעלה/למטה באמצעות לחיצה בו זמנית על הכפתור העליון והגלגלת. הכפתור התחתון משמש לחזרה אחורה, אבל באמצעות התוכנה Logi Options Plus ניתן לקבוע שהוא ישמש להעתקה או להנמכת הווליום במחשב. כמובן שגם ניתן לבצע התאמות לכפתור העליון. התוכנה גם מאפשרת להתאים את מהירות הסמן או לקבוע שימוש ייעודי בכפתורים באפליקציות כמו זום או מיקרוסופט Teams (הכפתור העליון משמש להפעלה/כיבוי הווידיאו והתחתון להשתקה) ובוורד ואקסל ל-Redo או Undo.

לוג׳יטק Signature M650. צילום צחי הופמן
לוג׳יטק Signature M650. צילום צחי הופמן

לוג׳יטק Signature M650  – פעולה שקטה

לוג׳יטק כבר משלבת מספר שנים את טכנולוגיית ה-Silent Touch בעכברים שהיא מייצרת. מדובר בפתרון של החברה, המפחית את רעשי העכבר עד 90%. התחושה כאשר לוחצים על כפתורי העכבר היא רכה ואכן נשמר השקט.

חיישן העקיבה המשולב בעכבר הוא – Logitech Advanced Optical Tracking המציע רמת דיוק של 400 dpi ועד 4000 dpi. עבור המשתמש הרגיל, מדובר בעכבר המציע דיוק מספק.

ה-M650 הוא עכבר אלחוטי הפועל בתקשורת בלוטות׳ או באמצעות מתאם USB אלחוטי המצורף לערכה בטכנולוגיית Bolt. גם כאן מדובר בטכנולוגיית בלוטות׳, אבל כזאת שמציעה תקשורת מאובטחת יותר לעומת המתאמים שהחברה צרפה עד עכשיו.

מה שהיה חסר לי ב-M650, אבל קיים בדגמים יותר מתקדמים של החברה, כמו ה-MX Anywhere 3, הוא חיבור ל-3 מכשירים. מדובר בפתרון המאפשר מעבר בלחיצת כפתור בין מחשבים עם העכבר, עבור אנשים שעובדים עם מספר מכשירים במקביל.

מבחינת זמן העבודה של העכבר, ה-M650 פועל באמצעות סוללת AA בודדת, אשר אמורה לספק לו אנרגיה של עד 24 חודשים.

מחיר: 180 שקל

בשורה התחתונה, למרות היותו עכבר קומפקטי, ה- Signature M650 הוא עכבר שמחזיק בצורה נוחה את היד, יודע לעבוד בצורה חלקה ומציע התאמות שונות, החל מגודל, גרסה לימניים או שמאליים ועד הגדרות הכפתורים.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: לוג׳יטק Combo Touch – המקלדת שהופכת את האייפד ללפטופ

לוג׳יטק השיקה את סדרת ה-POP בישראל

סקירה: לוג’יטק MX Keys Mini – מיני בעיצוב, אבל לא בביצועים

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: