חדשות

ל-LG יש מסכי מחשב חדשים בטכנולוגיית OLED

חברת LG הכריזה על מספר מסכי מחשב חדשים, ביניהם מסך בגודל 48 אינץ׳ בטכנולוגיית OLED

חברת LG הכריזה על מספר מסכי מחשב חדשים שיגיעו לישראל ברבעון השלישי של השנה, באמצעות היבואנית הרשמית ח.י.

LG UltraGear GQ900. צילום יח״צ
LG UltraGear GQ900. צילום יח״צ

ה-GQ900 מסדרת ה-UltraGear מגיע בגודל מפלצתי של 48 אינץ׳ ובטכנולוגיית OLED. למסך תאורה אחורית גבוהה, קצב רענון תמונה של 120 הרץ, זמן תגובה של 0.1 מילישניות ועיצוב ללא מסגרת. כאמור, זהו מסך המיועד לחובבי משחקי מחשב או קונסולות, אשר גם כולל ציפוי מונע השתקפות AGLR של LG, אשר מפחית הסחות דעת חזותיות. המסך מגיע עם שלט רחוק ומעמד מסוגנן.

LG UltraFine EP950. צילום מסך
LG UltraFine EP950. צילום מסך

מסך אחר הוא ה-EP950 מסדרת ה-UltraFine המגיע בגודל 32 אינץ׳, בטכנולוגיית OLED Pro, ברזולוציה של 4K, כיסוי של 99% ממרחב הצבעים במפרט  DCI-P3 וגם בקרת פיקסלים עצמאית להבטחת דיוק התמונה וניגודיות צבע. על מנת להבטיח הצגת צבעים באיכות גבוהה, מצויד ה-  OLED Pro בחיישני כיול עצמי וניטור הניתנים לניתוק על פי הצורך. בעבודה באמצעות תוכנת LG Calibration Studio  הניתנת להורדה חינם, מודד חיישן הכיול את האור הנפלט מהתצוגה במרווחי זמן שנקבעו מראש על ידי המשתמש, ומבצע אוטומטית את ההתאמות הנדרשות כדי לשמור על רמה גבוהה של דיוק ועקביות צבע. על מנת להבטיח דיוק צבע ותמונה גבוהים עוד יותר, ניתן לחבר למסך מסנן תמונה קדמי, המונע השתקפויות מסיחות וסנוור ממקורות אור חיצוניים.

LG DualUp MQ780. צילום מסך
LG DualUp MQ780. צילום מסך

מסך ה-DualUp MQ780 הוא צג אידיאלי לעבודה בריבוי משימות בתחומי יצירת תוכן וקידוד. תצוגת Nano IPS עם יחס רוחב-גובה ייחודי של 16:18. הצג מגיע בגודל 28 אינץ׳ וברזולוציה של 2560 על 2880 פיקסלים והוא מציע שטח מסך זהה לזה של שני צגי 21.5 אינץ׳ הניצבים זה מעל זה, אנכית. פונקציית תצוגה מפוצלת אנכית המאפשרת למשתמשים לראות יותר במבט אחד. למסך גם מעמד LG Ergo המתכוונן על מנת לחסוך מקום: המעמד נצמד בצורה מאובטחת אל רוב סוגי השולחנות. מסך הגובה הכפול DualUp  מפחית את תנועות הראש מצד לצד, הנדרשת בעבודה בריבוי מסכים הניצבים זה לצד זה, ומהווה גורם עיקרי לכאבי צוואר.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

סקירה: Streaming Box 8000 – סטרימר של נוקיה ב-350 שקל

סקירה: GOtv – סטרימר אנדרואיד TV ב-300 שקל

סקירה: מסך מחשב WL500 של LG

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: