חדשות

גרמין השיקה שעוני Forerunner חדשים

גרמין השיקה בארץ את ה-Forerunner 955 המיועד למשתתפי טריאתלונים וכולל גם גרסה סולארית. דגם ה-Foreruneer 255 כולל חיישני דופק וסטורציית חמצן חדשים וכן מערכת משופרת לקליטת לוויינים

גרמין השיקה בארץ ארבעה שעוני ריצה חדשים, לצד ההכרזה הרשמית שלהם בעולם. מדובר בדגמים מסדרת ה-Forerunner, אשר נמכרים בישראל באמצעות היבואן הרשמי רונלייט.

ה-Forerunner 955 ו-955 סולאר מיועדים למשתתפי טריאתלונים, כאשר הגרסה הסולארית כוללת עדשות Power Glass עם אפשרות לטעינה מהשמש, אשר מספקת עד 49 שעות עבודה במצב GPS.

ה-955 Forerunner כולל תצוגת Always-On לקריאה גם באור שמש ישיר, ומסך מגע רספונסיבי (ניתן לביטול) עם כפתורי שליטה פיזיים. השעון כולל ניווט באמצעות מפות, תשלום מהשעון עם Garmin Pay, ניטור שינה, דיווחים שוטפים על התקדמות האימון, מצב עומס, מדד Stamina (סיבולת) ועוד. 

בחיבור יחד עם הסמארטפון, ניתן לקבל בכל בוקר דו”ח עם המלצות לפעילות הגופנית היומית בהתחשב בתנאי מזג האוויר, השינה בלילה הקודם, השתנות קצב הלב ואפילו להתאים את הדו”ח ונתונים בו לצרכים האישיים. השעון משלב חיישני דופק וסטורציית חמצן חדשים וכן מערכת משופרת לקליטת לוויינים.

דגם ה-955 נמכר ב-2,650 שקל ודגם הסולאר ב-3,100 שקל.

גרמין Forerunner 255. צילום מסך
גרמין Forerunner 255. צילום מסך

דגמי ה-Forerunner 255 ו-255 Music מגיעים גם עם GPS והם מציעים תמיכה מלאה באימוני ריצה וטריאתלון וחיי סוללה של עד 14 יום ב-Smartwatch Mode ו-30 יום ב-GPS Mode. גם בסדרת ה-255 מקבלים דו”ח אימון עם המלצות בכל בוקר, מעל 30 סוגי פעילות ואימון, ניטור איכות שינה והשתנות קצב הלב בשינה, עוצמת ריצה, ניתוח דינמיקת ריצה, מאפייני בטיחות ומעקב ושירות Garmin Pay. כמו כן, דגם ה-Music מאפשר אחסון של עד 600 שירים בשעון.

דגם ה-255 מגיע לראשונה ב-2 גדלים, בקוטר של 41 מ”מ וקוטר של 45 מ”מ. השעון משלב חיישני דופק וסטורציית חמצן חדשים וכן מערכת משופרת לקליטת לוויינים.

מחירו של ה-255 עומד על 1,550 שקל ודגם ה-Music על 1,800 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

בדיקת האק״ג והלחץ דם בשעוני סמסונג הגיעה לישראל

סקירה: גרמין Venu 2 Plus – לדבר מהשעון

השעונים החכמים החדשים של שיאומי ו-ZTE הגיעו לארץ

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: