חדשות

סמסונג השיקה את סדרת ה-Neo QLED 8K ל-2022

סמסונג השיקה בארץ את סדרת הטלוויזיות החדשה שלה לשנת 2022 – Neo QLED 8K, זאת יודעת לשדרג תכנים לרזולוציית 8K

סמסונג השיקה את סדרת הטלוויזיות שלה – Neo QLED לשנת 2022 בישראל. סדרת הדגל היא Neo QLED 8K, הכוללת את הדגמים: QN900B, QN800B ו-QN700B. מדובר בדגמים המתחילים מגודל 55 אינץ’ ועד 85 אינץ’.

סמסונג Neo QLED 8K QN700B. צילום יח"צ
סמסונג Neo QLED 8K QN700B. צילום יח”צ

הסדרה החדשה כוללת את המעבד – Neural Quantum Processor 8K בעל בינה מלאכותית ויכולת להציג תכנים ברזולוציית 8K. המעבד יודע לשדרג את התמונה בהתאם לסוג התוכן הספציפי בו צופים, באיכות קרובה ככל האפשר לרזולוציית 8K. המעבד מציע מיפוי ניגודיות מתקדם בטכנולוגיית BLU (יחידת אור אחורי), מה שמשפר את רמת הבהירות מ-12 ל-14 סיביות ומעניק שליטה טובה יותר בנורות. כמו כן, המעבד מסוגל לעבד קווים, צורות ומשטחים בכדי לשלוט באור הבוקע מהנורות, ובכך לשפר את הבהירות והדיוק של כל הצורות המופיעות על-גבי המסך. בסמסונג אומרים שאחד השיפורים הוא גם בתוכן המשודר בטכנולוגיית HDR.

עוד שיפור במסכי 2022 היא תוכנת – Real Depth Enhancer, אלגוריתם היודע להגדיר ולעבד מיידע על אובייקטים המופיעים על המסך ביחס לרקע של אותו אובייקט, במטרה ליצור תחושה של עומק. בנוסף, תכונת EyeComfort, מתאימה באופן אוטומטי את הבהירות והגוון של המסך באמצעות חיישן תאורה מובנה ונתונים על השקיעה והזריחה.  כאשר התאורה הסביבתית משתנה, המסך מפחית בהדרגה את כמות האור כדי להציג גוונים חמים יותר ומשנה את רמת האור הכחול בהתאם. הדבר מאפשר ליהנות מחוויית צפייה נוחה יותר בשעות הערב, הודות לרמה נמוכה יותר של אור כחול אשר עשוי להשפיע על איכות השינה.

בתחום הסאונד, סמסונג מציעה תמיכה בדולבי אטמוס, אשר מספק כאן צלילים מקיפים באמצעות הוספה של ערוצי שמע עליונים חדשים. למסכים גם רמקולים מרובי ערוצים הממוקמים באזורים שונים בטלוויזיה, כך שמתקבל צליל דינמי שעוקב אחר התנועות המתרחשות על המסך.

שיפורים בממשק ה-Smart Hub

מעבר לשדרוגים במעבד, יש גם שיפורים בממשק. סמסונג מציעה באמצעות הממשק הכוונה של המשתמשים אל התוכן המועדף אליהם וגם מרכז חכם מובנה עם אפליקציית SmartThings המאפשרת לשלוט במוצרים חכמים בבית ישירות מהטלוויזיה. לחובבי ה-NFT, סמסונג מציעה לרכוש ולסחור ביצירות אומנות דיגיטליות.

מחירו של דגם ה-QN700B בגודל 65 אינץ’ עומד על 9,490 שקל,  דגם ה-QN800B באותו גודל ב-12,990 שקל וה-QN900B בגודל 75 אינץ’ נמכר ב-32,990 שקל (יבואן רשמי סמליין).

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

המקרן הנייד של סמסונג – FreeStyle הגיע לישראל

סקירה: GOtv – סטרימר אנדרואיד TV ב-300 שקל

הטלוויזיות לשנת 2022 של LG הגיעו לישראל

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: