חדשות

סטארטאפ ישראלי ירכוש את הסמארטפון הישן שלכם בסניפי am:pm

הסמארטפון הישן שלכם שווה כסף. סטארט אפ ישראלי בשם סלומט הציב עמדות מחזור בסניפי am:pm לרכישת המכשירים הישנים שלכם, לצד אפשרות לרכוש דגמים מחודשים בעלות מופחתת

לרובנו יש סמארטפונים ישנים שיושבים במגירות בבית ומעלים אבק. סטארטאפ ישראלי בשם סלומט רוצה לרכוש את המכשירים שלכם ולהציע לכם כסף בתמורה. החברה הציבה עמדות אוטומטיות תחת המותג RE בסנפי am:pm בתל-אביב (בשדרות נורדאו, אלנבי וכלבו שלום), כאשר מיקומים נוספים אמורים להתווסף בקרוב.

assorted iphone lot
Photo by Gabriel Freytez on Pexels.com

לקוח שרוצה למכור את הסמארטפון שלו לחברה, יכול לגשת למכונה שלה, כאשר באמצעות מערכת בינה מלאכותית שהחברה פיתחה, המכונה מבצעת ניתוח למכשיר אותו הלקוח מוכר ולאחר מספר שאלות היא מציעה לו סכום כספי, המשולם באופן מיידי לחשבון הבנק, הביט או הפייבוקס (חלק מהכסף ניתן בשוברים לרשת am:pm).

באתר החברה ניתן לברר מראש מה יהיה התשלום המוערך עבור הסמארטפון. למשל, עבור מכשיר שעובד והמסך שלו לא שבור, אפשר לקבל על iPhone X סכום של 320 שקל, עבור iphone 11 מקבלים 580 שקל ו-iPhone 11 Pro התמורה היא כבר 850 שקל.

עבור סמארטפונים של סמסונג, למשל, על Galaxy S10 מקבלים 280 שקל, S20 מקבלים 610 שקל, S21 התמורה היא 770 שקל ועל ה-S21 Ultra התשלום הוא 1,050 שקל.

החברה מציעה רכישה של עוד מותגים, כמו LG, סוני, שיאומי, נוקיה, OnePlus, Oppo וגם וואווי. כמו כן, החברה רוכשת סמארטפונים שלא עובדים בתמורה ל-10 שקל. הטלפונים שסלומט רוכשים נשלחים לחידוש או למחזור.

לרכוש סמארטפון משומש במחיר מוזל

סלומט גם מציעה לרכוש ממנה מכשירים מחודשים. למשל, iPhone 11 ב-1,600 שקל, Galaxy S10 ב-980 שקל ושיאומי Mi 10 באותו סכום. זהו פתרון נוח למי שרוצה לרכוש סמארטפון בצורה מהירה במחיר מוזל.

בסלומט מעריכים את שווי שוק הטלפונים המשומשים בארץ בכ-6 מיליארד שקלים, ומתכננים פריסה של עשרות עמדות נוספות בשנה הקרובה. סלומט כבר פועלת באירופה, בין היתר ניתן למצוא את המכשירים שלה בקניונים בגרמניה. היא מעסיקה כ-15 עובדים בישראל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

ה-Poco F4 של שיאומי החל להימכר בישראל

סקירה: Nord CE 2 Lite של OnePlus – שווה 1,300 שקל?

הסמארטפונים של Honor חוזרים לישראל

%d בלוגרים אהבו את זה: