חדשות

מעכשיו אפשר לשלם עם bit גם במסעדות

לא צריך לחכות למלצר, אפליקציית bit מאפשרת תשלום במסעדות על-ידי סריקת החשבונית

תשלום חשבון במסעדה הוא בדרך כלל תהליך שמתנהל באיטיות, הוא דורש שהמלצר יביא את החשבון, ייקח את הכרטיס אשראי ויחזיר אותו. מאז שנכנסה האופציה לתשלום בנגיעה עם כרטיס האשראי או הסמארטפון, התהליך הזה התקצר בחלק מהמקרים (כל עוד הלקוח לא צריך לקבל בחזרה קבלה מודפסת). אפשרות אחרת בה אפשר להיתקל בחלק מהמסעדות, מגיעה כסריקת QR Code על גבי הקבלה ולאחר מכן תשלום בהזנת מספר כרטיס האשראי דרך האתר.

bit תשלום במסעדה. קרדיט בנק הפועלים
bit תשלום במסעדה. קרדיט בנק הפועלים

הפתרון החדש אשר הושק השבוע על-ידי בנק הפועלים בשיתוף Tabit ו-Grow מבית משולם פתרונות תשלום, מציע אופציה אפילו נוחה יותר. זה מאפשר לשלם בחלק מהמסעדות ללא המתנה למלצר ובאמצעות אפליקציית bit. לשם כך, הלקוח נדרש לסרוק QR Code המוטמע בחשבון. באמצעות סריקת הקוד ניתן לשלם ב- bit ללא הזנת פרטי כרטיס אשראי או כל פרט אחר. החיוב מתבצע מיידית וניתן לצפות בפרטי התשלום ישירות ב-bit, לצורך מעקב.

בין המסעדות בהן השרות כבר פעיל: Zozobra, קבוצת R2M, Segev Express,Moon, אגאדיר ועוד. בתקופה הקרובה השירות צפוי להתרחב למסעדות נוספות.

לדברי עמית דדוש ראש יחידת bit, ״אנחנו מאמינים שניתן לפשט כל פעולת תשלום וכעת גם נאפשר תשלום בטוח ומהיר של חשבון במסעדה ללא צורך בהזנת פרטי כרטיס אשראי וללא המתנה למלצר. פשוט לסרוק, לשלם ולצאת״. 

לדברי חגי אלתרסקו מנכ”ל grow, ״לאחרונה השקנו את grow – מותג payments חדש שיקדם את מהפכת התשלומים בישראל ויאפשר לנו להטמיע אמצעי תשלום מתקדמים״.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

התוכניות והסרטים החדשים בספטמבר בנטפליקס

סקירה: Ray – סאונד בר במחיר נגיש ל-Sonos

התוכניות והסרטים החדשים בספטמבר בדיסני+

השאר תגובה

%d