לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים באוקטובר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוקטובר. בין התכנים: החפרפרת, האהבה היא עיוורת ונבחרת החלומות: הקאמבק

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש אוקטובר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: ברוקלין תשע-תשע: עונה 8, מכסחי השדים: החיים שאחרי, בלייד 1 ו-2 וספיי קידס 1 ו-2.

נערות דרי: עונה 3 – Derry Girls – צפון אירלנד עושה צעד גדול אל העתיד וכך גם הבנות, אלא שבדרך הן נאלצות להתמודד עם כמה מכשולים לא פשוטים. ב-7.10.

מאפס – From Scratch – אמריקאית מתאהבת בגבר סיציליאני שפגשה באיטליה ואז מאבדת אותו. ב-21.10.

החפרפרת – The Mole – גרסה חדשה לסדרה בה 12 משתתפים משלימים אתגרים תוך ניסיון לגלות מי מהם מחבל במאמציהם. ב-7.10.

פה גדול: עונה 6 – Big Mouth – סדרת האנימציה למבוגרים חוזרת לעונה חדשה. ב-28.10.

מבפנים – Inside Man – אסיר אמריקאי שנידון למוות ועוסק בפענוח תעלומות, עוזר לעיתונאית בריטית צעירה למצוא חברה שנעלמה במפתיע. עדיין אין תאריך עלייה לאוויר.

נוטרדאם – Notre-Dame – סדרת דרמה ששואבת השראה מסיפוריהם האמיתיים של כבאים צרפתים ובוחנת כיצד השפיעה השריפה שהשתוללה בכנסיית נוטרדאם בשנת 2019 על חייהם של כמה מתושבי העיר. ב-18.10.

הצלחתי!: עונה 7 – Nailed It – המפחיד והמשוגע נפגשים: ניקול וז׳אק עוטים תחפושות לכבוד עונה שלמה בנושא הלואין, אפייה מעוררת אימה וממתקים בהשראת סדרות פופולאריות של נטפליקס. ב-5.10.

האהבה היא עיוורת: עונה 3 – Love is Blind – גברים ונשים מעמידים למבחן את כוחה של אהבה עיוורת אחרי חיזור דרך הקירות. החל מה-19.10.

נטפליקס – סרטי מקור

הנערה הכי בת מזל בעולם – Luckiest Girl Alive – חייה המושלמים של כתבת מצליחה בניו יורק עוברים טלטלה כשבמאי סרטי דוקו-פשע גורם לה להתעמת עם אירוע קשה שהתרחש כשהייתה בתיכון. ב-7.10.

בית הספר לטוב ולרע – The School for Good and Evil – החברות הטובות סופי ואגתה נלקחות לבית ספר קסום לגיבורים ולנבלים של אגדות העתיד, והקשר ביניהן עומד למבחן. ב-19.10.

הטלפון של מר הריגן – Mr. Harrigan’s Phone – נער ומיליארדר זקן רוקמים ידידות על רקע חיבתם המשותפת לספרים ולמכשירי האייפון. הקשר המסתורי ביניהם מסרב לגווע גם כשהקשיש הולך לעולמו. ב-5.10.

נטפליקס – דוקומנטרי

נבחרת החלומות: הקאמבק – The Redeem Team – נבחרת כדורסל הגברים של ארצות הברית מנסה להוכיח את עצמה שוב לקראת אולימפיאדת בייג׳ינג 2008 ולאחר הכישלון באולימפיאדת 2004. ב-7.10.

אוורסט ורעידת האדמה בנפאל -Aftershock: Everest and Nepal Earthquake – סדרה תיעודית המספרת על רעידת האדמה הקטלנית שפקדה את נפאל בשנת 2015. ב-6.10.

קוצרים סופה – Earthstorm – סיפוריהם של ניצולים, רודפי סופות ואנשי חילוץ המשחזרים רגעי אימה נוכח כוחם ההרסני של איתני הטבע: הרי געש, סופות טורנדו, הוריקן ורעידות אדמה. ב-27.10.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: