חדשות

ל-yes יש חבילה של טלוויזיה ואינטרנט סיבים

לקוחות yes יכולים לרכוש חבילה של שירותי טלוויזיה (yes+ או סטינג TV) ואינטרנט סיבים של בזק

חברת yes הודיעה היום (רביעי) על השקת yes+Fiber – חבילה הכוללת שירותי (yes+ או סטינג TV) ואינטרנט סיבים של בזק. לרגל ההשקה yes מציעה שלושה חודשים מתנה לדיסני+, נטפליקס ודיסקברי+.

שירות האינטרנט מבוסס הסיבים של בזק מוצע בשתי סוגי מהירויות הורדה: 1 גיגה ו-300 מגה. היתרון ברכישת חבילה מהסוג הזה, היא רכישה במקום אחד, התקנה באמצעות ביקור טכנאי אחד בלבד, חשבונית אחת ושירות ותמיכה טכנית במקום אחד.

החברה מציעה סטרימר תומך סיבים הכולל את שירות yes+ WiFi. השירות מאפשר לסטרימרים מבוססי אנדרואיד TV לשמש כנקודת גישה המגבירה את עוצמת ה-WiFi  בכל חדרי הבית.

לצד זאת, במסגרת ההשקה אפליקצייתyes+  תהיה זמינה להורדה ברוב הטלוויזיות החכמות כולל אלו של סמסונג ו-LG  ותעלה בחנות האפליקציות בימים הקרובים. (ב-LG האפליקציה תהיה זמינה בדגמים משנת 2020 ובסמסונג בדגמים משנת 2019).

ל-yes יש חבילה המיועדת להצטרפות עם סטינג TV וכזאת עם yes+. חבילת yes+ עם אינטרנט בקצב הורדה של 300 מגה עולה בשנה הראשונה 265 שקל לחודש ולאחר מכן 300 שקל. חבילה הכוללת 1 גיגה הורדה מוצעת ב-275 שקל ולאחר מכן 310 שקל. החבילה הזאת כוללת שני סטרימרים מבוססי אנדרואיד TV ללא תוספת תשלום.

החבילות הכוללת סטינג TV זולות יותר, חבילת 300 מגה עולה בשנה הראשונה 185 שקל ולאחר מכן 200 שקל. חבילת 1 גיגה ב-195 שקל ולאחר מכן 210 שקל (כולל סטרימר).

ב-yes מציינים שההתקנה מתבצעת מהיום למחר במחיר של 200 שקל לדירה או 400 שקל לבתים פרטיים. כמו כן, נדרש לבצע תשלום חודשי של 20 שקל עבור ראוטר yes Fiber.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: