לוח שידורים

התוכניות והסרטים החדשים בדצמבר בנטפליקס

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש דצמבר. בין התכנים: אמילי בפריז: עונה 3, מלכת הדרום: עונה 3 והרכש החדש

נטפליקס עדכנה מה יהיו הסרטים והתוכניות החדשות שיעלו אצלה בשירות במהלך חודש דצמבר. בין התכנים שיעלו יופיעו גם: ליגת הצדק, היו זמנים במערב והסנדק גרסת הבמאי.

אמילי בפריז: עונה 3 – Emily in Paris – שנה חלפה מאז שאמילי עברה לפריז לטובת משרה חלומית, ועכשיו חיי האבה והקריירה שלה מגיעים לצומת דרכים שייאלץ אותה להחליט כיצד יראה עתידה. ב-21.12.

מלכת הדרום: עונה 3 – La Reina del Sur – אחרי ארבע שנים בכלא, טרסה מצליחה לברוח בזכות אפיפניו, שזקוק לה לטובת משימה בבוליביה, אבל עכשיו סופיה היא נערה מתבגרת ומאוהבת, וגם היא זקוקה לה. ב-30.12.

סמיילי – Smiley – שני כברים מברצלונה יוצאים יחד עם חבריהם לחפש את אהבת האמת שחסרה, ומנסים למצוא איזון בין היסוסים, ניתוקים וקשרים מפוספסים. ב-7.12.

הרכש החדש – The recruit – עורך דין מתחיל בסי איי איי נקלע לעולם המסוכן של ריגול בינלאומי כשסייענית לשעבר מאיימת לחשוף סודות של הסוכנות. ב- 16.12.

פיירפליי ליין: עונה 2  – חלק 1 – Firefly Lane – אין מכשול שיעמוד בדרכה של חברות ארוכת השנים ביין קייט לטולי, אבל אולי יש טעות אחת שתפריד ביניהן. ב-2.12.

הפרת אמונים – Treason – עתידו המזהיר של סוכן אם איי 6 מוטל לפתע בספק בעקבות מפגש מחודש עם מרגלת רוסייה, שמאלץ אותו להתמודד עם שאלות גדולות. ב-26.12.

המכשף: מקור הדם – The Witcher: Blood Origin – יותר מאלף שנים לפני עולמו של המכשף, שבעה מנודים מעולם השדים מתאחדים למסע דמים נגד כוח בלי ניתן לעצירה. ב-25.12.

אמא יש רק שתיים: עונה 3 – Daughter from another Mother – אנה ומריאנה מתמודדות עם תביעה ועם עסק חדש, ובמקביל ממשיכות להעמיד פנים שהן במערכת יחסים, אבל כשרגשות אמיתיים צפים, הבלגן חוגג. ב-25.12.

משטרת פרדייס: חלק 4 – Paradise PD – בהיעדר משטרה מתפקדת, העירייה ניצבת בפני איומים מצד מיליארדרים ערמומיים, אומנים נקמניים, בינה מלאכותית בוגדנית ועוד. ב-16.12.

נטפליקס – סרטי מקור

רצח כתוב היטב: תעלומה יוונית – Glass Onion: A Knives Out Mystery – בסרט ההמשך לרצח כתוב היטב של ריאן ג׳ונסון, הבלש בנואה בלאנק שם פעמיו ליוון כדי לפענח תעלומה חדשה עם קבוצה של חשודים ססגוניים. ב-23.12.

גיירמו דל טורו מציג: פינוקיו – Guillermo del Toro’s Pinocchio – הבמאי גיירמו דל טורו ממציא מחדש את הסיפור הקלאסי על בובת העץ שמתעוררת לחיים. אנימציית סטופ מושן מוזיקלית. ב-9.12.

רעש לבן – White Noise – ניסיונותיה של משפחה אמריקנית בת זמננו להתמודד עם הקונפליקטים השגרתיים של חיי היומיום ולפענח את התעלומות האוניברסליות האופפות את האהבה, המוות והאפשרות לאושר בעולם של חוסר ודאות. ב-30.12.

נטפליקס – דוקומנטרי

רוברט דאוני סיניור – Sr. – רוברט דאוני ג׳וניור חולק כבוד אחרון לאביו המנוח בסרט תיעודי המגולל את סיפור חייו ואת הקריירה האקלקטית של הקולנוען פורץ הדרך רוברט דאוני סיניור. 2.12.

ז׳ילבר שיקלי: המסכה – The Masked Scammer – באמצעות ראיונות עם שותפיו לפשע ועם קורבנותיו של נוכל מיומן, הסרט בוחן לעומק כיצד הצליח לעקוץ את אנשי האליטה בצרפת במיליוני יורו. ב-1.12.

העמק של גורת הקנגורו – Kangaroo Valley – אי שם בערבות אוסטרליה, גורת הקנגורו מאלה מנסה לשרוד את שנת חייה הראשונה והמסעירה תוך התמודדות עם רעב, כפור ולהקות כלבי דינגו רעבים. ב-14.12.

מכללת הסיכוי האחרון: כדורסל: עונה 2 – Last Chance U: Basketball – ההאסקיז במכללת מזרח לוס אנג׳לס מתחילים עונת כדורסל חדשה ולמאמן מוסלי יש שפע של שחקנים מוכשרים חדשים שזקוקים לקצת אהבה קשוחה כדי להתקדם. ב-13.12.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: