חדשות

סמסונג הציגה את השדרוגים בטלוויזיות שלה לשנת 2023

סמסונג הציגה בתערוכת CES את הטלוויזיות שלה לשנת 2023, אלו כוללות דגמים בטכנולוגיית ה-Micro LED החדשנית עד גודל 140 אינץ׳ וגם יכולת של שני אנשים לצפות ולשמוע שתי תוכניות במקביל

תערוכת הטכנולוגיה CES שמתקיימת בימים אלו בלאס וגאס היא המקום שרוב יצרניות הטלוויזיה מציגות את הדגמים החדשים שלהם לשנה הקרובה. סמסונג ניצלה את התערוכה עבור חשיפת המסכים שהיא תביא לשוק וגם סיפקה מידע על טכנולוגיות שהיא חושבת שיהיו בעתיד בבתים.

סמסונג טלוויזית Micro LED 2023. צילום יח״צ
סמסונג טלוויזית Micro LED 2023. צילום יח״צ

סמסונג ממשיכה לקדם את טכנולוגיית ה-Micro LED שאמורה להיות העתיד בתחום הטלוויזיות, בזכות היכולת להציג מסכים ענקים, עיצוב ללא מסגרת כלל, תאורה חזקה וסולם צבעים רחב. סמסונג מתכננת להשיק מגוון מסכי Micro LED בגדלים הנעים מ-50 עד 140 אינץ׳.

סמסונג נכנסה בשנה שעברה לקטגוריית טלוויזיות ה-OLED, עכשיו היא מרחיבה את גדלי מסכי ה-OLED, מ-55 ו-65 אינץ׳, גם ל- 77 אינץ׳. הדגמים האלו כוללים את טכנולוגיית Quantum Dot, לצד מעבדי Neural Quantum המשפרים את בהירות המסך ומיפוי הצבעים. למסכים קצב רענון תמונה של 144 הרץ.

סמסונג טלוויזיות 2023. צילום יח״צ
סמסונג טלוויזיות 2023. צילום יח״צ

בין מסכי ה-Micro LED העתידיים לטלוויזיות ה-OLED, סמסונג הציגה סדרת מסכים חדשה בטכנולוגיית ה-Neo QLED הכוללת דגמים ברזולוציות 8K ו-4K. הטלוויזיות האלו משלבות את מעבד ה-Neural Quantum עם עיבוד 14 ביט וטכנולוגיית AI upscaling המזהה עצמים בתמונה ומשדרגת את איכות התמונה בצורה הזאת. המעבד הוא זה שמאפשר שימוש בתכונות כמו Shape Adaptive Light Control שבאה לפתור זליגת אור ו-Real Depth Enhancer Pro (משפר עומק תמונה) לקבלת תמונות מציאותיות יותר. יכולה חדשה היא –  Auto HDR Remastering. יכולת זו עושה שימוש בטכנולוגיית למידה עמוקה מבוססת בינה מלאכותית, כדי לנתח כל סצנה ולהפעיל בזמן אמת אפקטים של HDR על תוכן באיכות שידור רגילה, כך שהתוכן אמור להיראות חי ומוחשי יותר.

צפייה ושמיעה של שתי תוכניות במקביל

סמסונג וגם חברות אחרות מציעות אפשרות לחלק את מסך הטלוויזיה לשניים ואז לראות שתי תוכניות במקביל. הבעיה, אפשר לשמוע סאונד רק ממקור אחד. למשל, המסך מחולק לערוצים קשת 12 ורשת 13, אבל הסאונד נשמע רק מ-12. בסמסונג פתרו את זה באמצעות חיבור של שתי אוזניות אלחוטיות של החברה, כך שכל אחד יכול לשמוע את הערוץ בו הוא מעוניין.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: