חדשות

לוריאל הציגה טכנולוגיות חכמות לאיפור נשים

לוריאל הציגה טכנולוגיה למריחת שפתון לנשים עם מוגבלות וגם את ה-Brow Magic המאפשר איפור גבות בצורה אלקטרונית

חברת הקוסמטיקה הצרפתית – לוריאל הציגה לאחרונה שתי טכנולוגיות חדשות בתחום הביוטי-טק. HAPTA הוא מכשיר למריחת איפור מדויק אשר עוצב במיוחד עבור נשים עם מוגבלות בתנועות הידיים והזרועות. המכשיר מאפשר להן למרוח שפתון באופן קבוע בבית. HAPTA תכלול טכנולוגיה שנוצרה במקור על ידי Verily (חברת תוכנה בתחום הבריאות השייכת לאלפאבית – חברת האם של גוגל) עבור אנשים עם מוגבלויות בידיים ובזרועות על מנת לייצב כלי אוכל ולתת את היכולת לאכול בביטחון ובעצמאות.

לוריאל HAPTA. צילום יח״צ
לוריאל HAPTA. צילום יח״צ

הייחודיות של הטכנולוגיה, היא השילוב של בקרות תנועה חכמות מובנות הניתנות להתאמה אישית, מה שמעניק למשתמשת טווח תנועה משופר, קלות שימוש מוגברת לצורך פתיחה ויישום מדויק של השפתון על מנת לאפשר להן להרגיש עצמאיות.

ה-HAPTA יפעל במתכונת פיילוט לאורך שנת 2023 עם המותג Lancôme שבבעלות לוריאל, תחילה כאפליקטור למריחת שפתון ובעתיד לצורך יישומי איפור נוספים. הוא מצויד בחיבור מגנטי המאפשר שימוש ארגונומי קל ותנועה של 360 מעלות סיבוב ו-180 מעלות של כיפוף. תכונת “לחיצה” מאפשרת למשתמשת להגדיר באופן אינטואיטיבי את המיקום המיועד של השפתון, להישאר במקומו במהלך השימוש ואף לנעול הגדרה מותאמת אישית של השפתון על גבי המכשיר, לצורך שימוש עתידי.

לוריאל Brow Magic. צילום יח״צ
לוריאל Brow Magic. צילום יח״צ

המוצר השני הוא Brow Magic המיועד להשגת מראה גבות מותאם אישית בבית, על סמך תווי הגבות והפנים הטבעיים של המשתמשות. המכשיר פותח על ידי לוריאל בשותפות עם חברת הטכנולוגיה Prinker, העוסקת בתחום הקעקועים המודפסים והלא קבועים. באמצעות 2,400 חרירים זעירים וטכנולוגיית הדפסה עם רזולוציית הדפסה של עד 1,200 טיפות לאינץ’, זהו אפליקטור אלקטרוני לאיפור גבות ידני, קל משקל ואלקטרוני, שמספק לצרכניות את צורת הגבות המדויקת ביותר עבורן תוך שניות. באמצעות טכנולוגיית Modiface AR של לוריאל, המכשיר סורק את פני המשתמשת ומציע המלצות עיצוב בדומה לאפקט עיצוב של מיקרובליינדינג, מיקרו-הצללה או מילוי.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: