אוזניות

סקירה: אוזניות Air Mini של EarFun

ה-Air Mini הן אוזניות טובות בפחות מ-200 שקל של חברת EarFun. הן מציעות סאונד מפתיע ביחס לקטגוריה, סינון פאסיבי שמאפשר להתנתק כמעט לגמרי מהסביבה ועיצוב נוח לשימוש

ה-Air Mini של חברת האודיו Ear Fun הן אוזניות עם תג מחיר הנמוך מ-200 שקל. למי שלא מכיר, EarFun הסינית הוקמה בשנת 2018, כאשר היא החלה את הפעילות שלה בקידום הדגם Free באתר גיוס ההמונים – אינדיגוגו, אשר חברות רבות משתמשות בו כאמצעי שיווק. בחודשים האחרונים קיבלה EarFun יבואנית רשמית חדשה בישראל – S&T, אשר השיקה את דגמי החברה כאן.

EarFun - Air Mini. צילום צחי הופמן
EarFun – Air Mini. צילום צחי הופמן

עיצוב ושליטה: EarFun Air Mini – מיגון גבוה מפני מים

עיצוב הגבעול בעולם האוזניות (סטייל איירפודס) נחשב לפופולארי, בעיקר (אבל לא רק) אצל היצרניות הסיניות. ה-Air Mini מגיעות במראה הזה, אבל הן מרגישות ונראות זולות, כאשר הפלסטיק מהן הן עשויות או זה של מארז הנשיאה לא מרגיש הכי איכותי בעולם. מצד שני ואני עוד אחזור על זה בסקירה, מדובר באוזניות עם תג מחיר נמוך, שעושות דברים אחרים בצורה טובה מאוד, אז אפשר להבין את הפשרות ש-EarFun עשתה. אם נחזור לנושא העיצוב, יש ל-Air Mini מיגון בתקן יחסית גבוה למים ואבק – IPX7. זה אומר שהן אמורות לשרוד טבילה לעומק של 1 מטר במים, בניגוד לחלק מהאוזניות באותה רמת מחיר, שמציעות רק מיגון לרטיבות. כמו כן, האוזניות היו לי נוחות מאוד באוזניים.

תפעול האוזניות מתבצע בנגיעה בחלק העליון שלהן והוא כולל את כל מה שתצטרכו. נגיעה בודדת באוזניה הימנית להגברת הווליום ובאוזניה השמאלית להנמכה. נגיעה כפולה בכל אחת מהאוזניות לעצירה/ניגון, נגיעה ארוכה באוזניה הימנית למעבר שיר קדימה ובשמאלית למעבר שיר אחורה, נגיעה משולשת באוזניה הימנית מזניקה את העוזרת הקולית של הסמארטפון ובשמאלית מעבירה למצב המתאים למשחקים. החיסרון הבולט שהרגשתי בתפעול, שלפעמים נגיעה כפולה מזוהה כנגיעה בודדת.

למרות ש-EarFun מחזיקה אפליקציה, זאת לא תומכת ב-Air Mini וזהו חיסרון מורגש, כי לא ניתן לבצע עדכוני קושחה לאוזניות, אין יכולות התאמה לאקולייזר וגם אין גישה מהירה לחוברת ההוראות שלהן.

EarFun - Air Mini. צילום צחי הופמן
EarFun – Air Mini. צילום צחי הופמן

סאונד ושיחות: EarFun Air Mini – נשמעות יותר טוב מהמחיר שלהן

EarFun שילבה כאן דרייבר של 8 מ״מ ובלוטות׳ בתקן 5.2. אין כאן תמיכה בקודקים מתקדמים כמו שאפשר למצוא באוזניות יקרות יותר, אבל כן יש תמיכה בקודק AAC שעוזר בשיפור הצליל.

הבידוד הפאסיבי של ה-Air Mini  נהדר והוא מצליח להעלים הרבה רעשים ולאפשר ניתוק יחסי מהסביבה. הצליל שהאוזניות האלו מוציאות מפתיע לטובה, במיוחד ביחס לרמת המחיר. אל תצפו כאן לבאסים עמוקים או פירוט גבוה, אבל בהחלט ניתן ליהנות מהמוזיקה.

לאוזניות יש 4 מיקרופונים והם מצליחים לספק איכות שיחות טובה, כאשר לא קיבלתי תלונות במהלך שיחות בחדר סגור או ברחוב, מה שכן, שמעו היטב את רעשי הרוח.

EarFun - Air Mini. צילום צחי הופמן
EarFun – Air Mini. צילום צחי הופמן

סוללה: EarFun Air Mini– מוזיקה ל-25 שעות

האוזניות מספקות 5 שעות של מוזיקה וסך הכל 25 שעות יחד עם מארז הנשיאה. היעדר אפליקציה אומר שגם אין יכולת נוחה עבור חיווי מצב הסוללה, כאשר EarFun אפילו לא מציעה חיווי קולי עבור המטרה הזאת. הדרך היחידה להבין את מצב הסוללות הוא להסתכל על מארז הנשיאה ולנסות לקלוט אם הנורה הלבנה והקטנה מאוד דולקת במשך 3 שניות באופן קבוע, מה שאומר שיש להן יותר מ- 10% אנרגיה. אם הנורה מהבהבת במשך 3 שניות, אז יש פחות מ-10% סוללה. בקיצור לא נוח במיוחד.

מחיר: 190 שקל (יבואן רשמי S&T)

בשורה התחתונה, קל להיות סקפטיים עם אוזניות הנמכרות ב-190 שקל, אבל ה-Air Mini פשוט עושות עבודה טובה לרמת המחיר הזאת.

        

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: