חדשות

סוני הכריזה על ה-WF-C700N – אוזניות קומפקטיות עם סינון רעשים

לסוני יש אוזניות חדשות – WF-C700N, הן קומפקטיות, צבעוניות וכוללות סינון רעשים

סוני הכריזה על אוזניות נטולות חוטים (True Wireless) – WF-C700N המיועדות לקטגוריית הביניים. המיקוד של החברה בדגם הזה הוא טכנולוגיית סינון רעשים אקטיבית (ANC) ומצב האמביינט המאפשר להיות מודע לסביבה ולשוחח עם אנשים מבלי להוציא את האוזניות מהאוזניים.

סוני WF-C700N. צילום מסך
סוני WF-C700N. צילום מסך

עבור מצב האמביינט סוני שילבה מיקרופונים קדמיים התופסים את הצליל מהסביבה הקרובה, במטרה להציע האזנה טבעית למוזיקה תוך כדי חיבור למקום בו נמצאים. עוד קיים כאן מצב מולטיפוינט לחיבור לשני מכשירים במקביל, למשל, לפטופ וסמארטפון. האופציה הזאת לא תהיה זמינה באופן מיידי, אלא רק באמצעות שדרוג קושחה במהלך הקיץ.

סוני WF-C700N – בסוף אפריל בארץ

מבחינת צליל, ה-WF-C700N כוללות מנוע שיפור קול דיגיטלי (DSEE) היודע לשחזר את התדרים הגבוהים כאשר מקור המוזיקה המקורי נדחס. לאוזניות יש דרייברים של 5 מ”מ, אשר אמורים לספק באס עמוק וקולות נקיים. האוזניות תומכות בקודקים AAC ו-SBC, כאשר הבלוטות’ הוא 5.2.

סוני התמקדה באוזניות האלו בעיצוב, כאשר היא מציינת שהן יתאימו לכל אוזן, לא משנה הגודל שלה והן גם יהיו נוחות ויציבות להאזנה ארוכה. מארז הנשיאה בנוי בצורת גליל והוא קומפקטי. ה-WF-C700N גם כוללות מיגון לרטיבות בתקן IPX4 וסוללה שאמורה לספק 7.5 שעות של מוזיקה ועוד 7.5 שעות באמצעות המארז (במצב ANC).

ה-WF-C700N יגיעו לארץ באמצעות היבואנית הרשמית ישפאר במחיר של 550 שקל החל מסוף חודש אפריל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: