חדשות

סוני WH-CH720N אוזניית קשת עם שבב דגל

סוני הכריזה על שתי אוזניות קשת, אשר מיועדות לספק אלטרנטיבה זולה יותר לדגם הדגל היוקרתי שלה

סוני הכריזה על שתי אוזניות קשת חדשות: WH-CH520 ו-WH-CH720N, מדובר באוזניות ברמות מחיר בינוניות ונמוכות, אשר יגיעו לארץ בסוף חודש מרץ באמצעות היבואנית הרשמית ישפאר.

דגם ה-WH-CH720N הן אוזניות קשת בתצורת Over Ear העוטפות את האוזניים והן מעוצבות בצורה המזכירה את דגם הדגל של החברה – WH-1000XM5 (לסקירה המלאה). הדגם החדש שוקל 192 גרם, כולל רפידות רכות עם עור סינתטי, כאשר הן מגיעות בצבע שחור, כחול ולבן.

מבחינת צליל, ה-WH-CH720N כוללות דרייברים של 30 מ״מ ואת המעבד V1 הקיים באוזניות הדגל, אשר יודע לשחזר פרטים במוזיקה עם עיוות מינימלי. כוונון הצליל מיועד לאיזון טוב מהתדרים הנמוכים ועד לגבוהים עם קולות טבעיים. בנוסף, קיים כאן גם מנוע שיפור קול דיגיטלי (DSEE) היודע לשחזר את התדרים הגבוהים כאשר מקור המוזיקה המקורי נדחס.

מעבד ה-V1 גם אחראי כאן על טכנולוגיית סינון הרעשים האקטיביים (ANC) אשר הוא עושה את זה באמצעות שני מיקרופונים הקיימים בכל כיסוי אוזניות וטכנולוגיה של חיישן רעש כפול היודע לזהות צלילי סביבה ולחסום רעש חיצוני.

האוזניות גם כוללות חיבור לשני מכשירים במקביל (Multi Point), למשל סמארטפון ולפטופ. הבלוטות׳ הוא בגרסה 5.2.

זמן הסוללה עומד על 35 שעות עם ANC פעיל, כאשר טעינה מהירה של 3 דקות מספקת 60 דקות זמן הפעלה.

מחירו של ה-WH-CH720N יעמוד על 600 שקל

סוני WH-CH520 – מוזיקה ל-50 שעות

סוני WH-CH520. צילום מסך
סוני WH-CH520. צילום מסך

ה-WH-CH520 הן אוזניות ברמת תמחור נמוכה יותר של 270 שקל, כאשר הן מעוצבות בתצורת On Ear. עדיין מדובר באוזניות קשת אבל הן לא עוטפות או אמורות לבודד יותר מדי את האוזניים כמו אוזניות Over Ear.

גם כאן מקבלים דרייברים של 30 מ״מ, אבל אין כאן ANC או את מעבד V1, כן יש כאן מנוע שיפור קול דיגיטלי היודע לשחזר את התדרים הגבוהים כאשר מקור המוזיקה המקורי נדחס.

האוזניות גם כוללות חיבור לשני מכשירים במקביל (Multi Point) והבלוטות׳ הוא בגרסה 5.2.

זמן הסוללה עומד על 50 שעות, כאשר טעינה מהירה של 3 דקות מספקת 90 דקות זמן הפעלה.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: