חדשות

מותג האודיו השוודי DeFunc השיק את האוזניות שלו בישראל

שנה לאחר שנכנסה לישראל עם רמקולים מקטגוריית המולטירום, משיקה חברת DeFunc השוודית את קטגוריית האוזניות שלה

לפני כשנה נכנס לישראל מותג האודיו השוודי DeFunc עם קטגוריית הרמקולים שלו, עכשיו משיקה היבואנית הרשמית ביקונקט את סדרת האוזניות של החברה. מדובר בהשקה של 6 דגמים, כאשר מה שמאפיין את האוזניות נטולות החוטים (TWS) החדשות, הן המחירים הנוחים, הנעים מ-200 עד 300 שקל.

Over Ear Mondo by DeFunc. צילום יח״צ
Over Ear Mondo by DeFunc. צילום יח״צ

דגם Over Ear Mondo by DeFunc הן אוזניות המגיעות בעיצוב שקוף וכוללות שיתוף פעולה עם המותג Mondo. מדובר במותג שנולד כתוצאה משיתוף פעולה של אמנים ויוצרי מוזיקה עם Defunc.

האוזניות מציעות שילוב ייחדי של 2 סוגי דרייברים: אחד המתמקד בתדרי המיד והבאסים והשני בתדרים הגבוהים, מה שאמור לייצר חווית שמע עשירה. ניתן להתאים את הסאונד לפי ההעדפה האישית באמצעות האפליקציה של Mondo. האוזניות גם מגיעות עם 2 מיקרופונים עבור שיחות טלפון. זמן הסוללה עומד על 45 שעות. המחיר: 700 שקל.

DeFunc True Sport. צילום יח״צ
DeFunc True Sport. צילום יח״צ

אוזניות ה-True Sport מגיעות בעיצוב נטול חוטים (True Wireless) והן מיועדות לפעילויות ספורט. האוזניות כולל מיגון לרטיבות (תקן IPX5) עם ציפוי ננו והן כוללות עיצוב שמאפשר להן לשבת בצורה יציבה באוזניים. האוזניות מציעות 5 שעות עבודה רצופות ללא נרתיק טעינה, ו-30 שעות עם נרתיק טעינה. המחיר: 300 שקל.

דגם ה-True Talk מתמקד בניהול שיחות והוא כולל טכנולוגיית Pure Voice. הטכנולוגיה הזאת מאפשרת לאוזניות לחוש את הרטט של תנועת הלסת בזמן הדיבור, ומצב ביטול רעשי סביבה מפריד את הקול מכל שאר הצלילים הנקלטים על ידי המיקרופון החיצוני ומשדר שיח צלול ללא רעשי רקע.

עוד אפשר למצוא באוזניות ה-True Talk, מצב ENC, מדובר במצב אשר מנטרל את הרעש מהסביבה על ידי יצירת הצליל ההפוך. התוצאה היא שהקול יישמע בבירור, ללא רוב הרעשים מהסביבה. בקרת מגע – לאוזניות יש בקרת מגע ותמיכה בעוזרת קולית. בלחיצה משולשת על האוזנייה השמאלית ניתן להפעיל את העוזרת הקולית של הסמארטפון. האוזניות עמידות ברטיבות בתקן IPX4, כך שאין בעיה להתאמן איתן. המחיר: 300 שקל.

DeFunc True Audio. צילום יח״צ
DeFunc True Audio. צילום יח״צ

עוד דגמים ש-DeFunc משיקה הם: True Audio ו-True Entertainment ב-300 שקל ואת הדגם True Go Slim ב-200 שקל.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

תגובה אחת

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: