בריאות

סקירה: פיליפס OneBlade Pro 360 – להב גמיש ומתכוונן לעיצוב הזקן

ה-OneBlade Pro 360 הוא מכשיר גילוח חשמלי, הכולל להב 360 של פיליפס המאפשר לעצב את הזקן וגם לבצע גילוח פנים וגוף

לצד מכונות הגילוח המוצלחות שלה, פיליפס מציעה כבר מספר שנים את סדרת ה-OneBlade. מדובר בשילוב של סכין גילוח עם מכונה חשמלית, כאשר הרעיון הוא ליהנות משילוב היכולות של שני המוצרים. ה-OneBlade Pro 360 (המופיע גם תחת השם QP6651/61) נועד למטרות גילוח הפנים, כולל עיצוב וגם לגילוח הגוף.

פיליפס OneBlade Pro 360. צילום מסך
פיליפס OneBlade Pro 360. צילום מסך

המכונה עצמה נקראת על שם הטכנולוגיה של פיליפס – OneBlade, זאת יודעת לגלח כל אורך של שיער, כאשר היא גם כוללת מערכת הגנה כפולה, ציפוי חלק בשילוב קצוות מעוגלים, אשר עוזרים להפוך את הגילוח לקל יותר. לדברי פיליפס, הסכינים עצמם נעים במהירות של 12000x לדקה, מה שמאפשר את הגילוח של השיערות הארוכות. הלהב 360 הוא דו צדדי, דבר שמאפשר לעצב את קווי המתאר של הפנים, בעזרת הזזת הלהב לכל כיוון. הלהב עצמו עשוי נירוסטה והוא אמור להחזיק עד 4 חודשי שימוש. עלות להב בודד עומדת על 120 שקל. לא זול.

להב ה- 360 המצורף בדגם החדש, מאפשר למכשיר להתגמש לכל הכיוונים, כולל קימורי הפנים. הלהב הזה טוב לעיצובים, אבל בגילוח רגיל של זיפי זקן של ימים בודדים, העוצמה שלו חלשה יותר וממש לא נוח לבצע את הגילוח, כך שאני העדפתי להשתמש בלהב הרגיל. מה שגם, בשני הלהבים גילוח הצוואר דרש עבודה מאומצת וארוכה יותר. עלות ערכה של 4 להבי OneBlade רגילים עומדת על 250 שקל.

פיליפס OneBlade Pro 360. צילום מסך
פיליפס OneBlade Pro 360. צילום מסך

פיליפס OneBlade Pro 360: נרתיק נשיאה קשיח ותחנת עגינה לטעינה

הערכה של ה-OneBlade Pro 360 מאובזרת היטב, היא כוללת נרתיק נשיאה קשיח (וגם אופציה לנעילת המכשיר בלחיצה ארוכה על כפתור ההפעלה, כך שהוא לא יתחיל לעבוד בטעות בזמן נסיעה ויבזבז את הסוללה), תחנת עגינה לטעינה, מסרק עם 14 הגדרות אורך (0.4 עד 10 מ״מ), מגן עור ומסרק גוף המתחברים ישירות על הלהב בצורה קלה. מלבד הלהב 360, גם מקבלים להב רגיל, כך שאפשר להתנסות בשניהם.

האביזרים הם אלו שמאפשרים את גילוח הגוף, למשל מסרק הגוף של ה-3 מ״מ מאפשר לקצץ ולעצב אזורים שונים בגוף מבלי לפצוע אותם. המגן עור מספק רק הגנה במהלך גילוח באזורים רגישים. המסרק המתכוונן מאפשר לבצע את העיצובים השונים בהתאם לאורך הדרוש.

פיליפס OneBlade Pro 360. צילום מסך
פיליפס OneBlade Pro 360. צילום מסך

ה-OneBlade Pro 360 עמיד למים ואין בעיה להתגלח איתו במקלחת או לשטוף אותו. כמו כן, אפשר להתגלח איתו עם או ללא ג׳ל גילוח. אגב, בניגוד לסכין גילוח שהשיערות נתקעות בו ואותם שוטפים בברז או מכונת גילוח שאוספת אליה את השיערות, ה-OneBlde Pro 360 מלכלך מאוד, מכיוון שאין לו אזור איסוף, ושיערות לא יכולות להיתקע בלהב. הדבר גורם במהירות ליד להתמלא שיערות וגם לכל אזור הכיור להתלכלך בשיערות שמפוזרות לכל כיוון.

זמן הסוללה של ה-OneBlade Pro 360 יחסית ארוך – 120 דקות, כך שאין בעיה לצאת איתו לנסיעה ולא לקחת את המטען. בגוף המכשיר קיימת תצוגה המציגה באחוזים את זמן הסוללה הנותר. טעינה מלאה של המכשיר לוקחת כשעה.

מחיר: 450 שקל

בשורה התחתונה, ה-OneBlade Pro 360 הוא מכשיר שנועד לפתור את בעיית עיצוב הזקן, לצד גילוח קרוב וגם גילוח הגוף. במקרה הזה הוא נותן פתרון טוב, כולל זמן סוללה ארוך ואפשרות לגילוח רטוב ללא גירויים, אך כדאי לשים לב לעלויות הנלוות של הלהבים.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

2 תגובות

  1. בארץ מאוד יקר מוגזם בדגם הרגיל סכין עולה כבר 60 ש”ח כמה תעלה סכין הדגם החדש כפול במחיר לא משתלם בארץ

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: