בריאות

סקירה: רמינגטון Limitless X9 – טכנולוגיה להתאמת עוצמת הגילוח

רמינגטון השיקה בארץ את ה- Limitless X9, מכונת גילוח עם טכנולוגיות להתאמת עוצמת ומהירות הגילוח וגם כדור מתכת שעוזר בתאמה של המכונה לתווי עור הפנים

חברת רמינגטון האמריקאית היא ותיקה בתחום מכונות הגילוח. היא מתגאה בכך שהיא נוסדה בניו יורק, כאשר היא מציעה בקטלוג שלה מייבשי שיער ומכשירים שונים לעיצוב השיער. לאחרונה רמינגטון השיקה בארץ באמצעות היבואנית הרשמית שריג את ה- Limitless X9 – מכונת גילוח שמתגאה בהבטחה ששומעים רבות בתחום מכונות וסכיני הגילוח – התאמה אישית של הגילוח לעור הפנים.

רמינגטון Limitless X9. צילום יח״צ
רמינגטון Limitless X9. צילום שריג אלקטריק

ה-X9  בנויה משלושה ראשים צפים הבנויים כך שהם מפחיתים את החיכוך עם העור. הראשים כוללים להבים גמישים המבצעים לדברי החברה למעלה מ-130 אלף פעולות חיתוך בדקה. בנוסף, קיימת כאן טכנולוגיה נוספת בשם Power-Sense המבצעת התאמה של העוצמה והמהירות לזיפים. ברמינגטון אומרים שהטכנולוגיה הזאת יודעת לזהות את הלחץ שאנחנו מפעילים על המכונה ולנתח את עובי השיער מעל 800 פעמים. כל הטכנולוגיות האלו עוזרות בגילוח קל יותר עם פחות מאמץ.

עוד פתרון שרמינגטון שילבה כאן הוא ה-360 Pivot Ball. זהו כדור מתכת המשולב בגב המכונה והוא מסתובב על צירו ב-360 מעלות, מה שעוזר בתאמה לתווי הפנים ולשליטה בגילוח.

ה-X9 מפתיעה בכך שהיא לא דורשת מעברים רבים מדי על הפנים בשביל להצליח להוריד את הזיפים. התגלחתי עם המכונה מספר פעמים, בחלק מהפעמים עם זיפים ארוכים ובחלק עם זיפים קצרים. בשני המקרים המכונה לא התקשתה לבצע גילוח חלק לעור הפנים, כאשר היא גם מציעה מצב טורבו. במצב הזה השתמשתי פעמים רבות, בעיקר עם זיפים ארוכים. השימוש במכונה דורש תנועה מעגלית שלה על עור הפנים. החברה מציינת שלחיצה חזקה מדי עם המכונה על עור הפנים תגרום לגירוי של העור. לפחות במקרה שלי, בכל גילוח יצאתי עם עור מגורה באזור הצוואר, דבר שלא קורה לי במכשירים אחרים. המסקנה שלי, או שהמכונה חזקה מדי לעור הפנים שלי או שאני לחצתי עליה יותר מדי חזק.

רמינגטון Limitless X9. צילום יח״צ
רמינגטון Limitless X9. צילום שריג אלקטריק

רמינגטון Limitless X9 – ערכה עשירה

הערכה שרמינגטון מצרפת כוללת נרתיק קשיח. לטעמי הוא גדול מדי ממה שהיה צריך. זה יתפוס מקום רב מדי במזוודה בנסיעות. בנוסף, יש כאן ראש לעיצוב זקן (1 עד 5 מ״מ) וגם קוצץ לקיצור הפאות.

רמינגטון Limitless X9. צילום צחי הופמן
רמינגטון Limitless X9. צילום צחי הופמן

ה-X9 מספק זמן עבודה של עד 60 דקות, לאחר טעינה מלאה של 90 דקות. מה שנחמד שכבל הטעינה שלו הוא USB-A, כך שניתן לחבר אותו בקלות לחשמל. רק כדאי לזכור לקחת את הכבל עצמו לנסיעות, כי החיבור עצמו למכונה הוא לא USB. חבל שהמכונה לא כוללת צג שמספק מידע באחוזים על מצב הסוללה, כאשר רמינגטון מסתפקת במספר נורות בשביל לציין את מצב האנרגיה שנשאר כאן. ברמינגטון מציינים שלמכונה יש טכנולוגיה הלומדת את זמן הגילוח הממוצע, במטרה להציג בצורה טובה יותר באמצעות הנורות את זמן הסוללה שנותר. אם היא הייתה מציגה על צג נתון מספרי על מספר הפעמים שנותרו לגילוח, זה היה לדעתי יעיל יותר.

מחיר: 629 שקל (היבואן הרשמי שריג אלקטריק)

בשורה התחתונה, ה-Limitless X9 היא מכונת גילוח טובה עם טכנולוגיות שמאפשרות לבצע גילוח קרוב, אבל כנראה שהייתי קצת פחות ממליץ עליה לבעלי עור רגיש.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: