בריאות

ה-Gel-Kayano 30 של asics עם בלימת זעזועים משופרת

נעליי הריצה Gel-Kayano 30 של asics מגיעות עם טכנולוגיית 4 מימדים – 4D Guidance System המשפרת את היציבות וגם טכנולוגיית PureGEL המספקת בלימת זעזועים משופרת

ה-Gel-Kayano 30 הן נעליי ריצה של חברת asics היפנית. הנעליים הללו כוללות טכנולוגיית 4D Guidance System אשר באה לשפר את היציבות של האדם הרץ.

asics - Gel-Kayano 30. צילום יח״צ
asics – Gel-Kayano 30. צילום יח״צ

הטכנולוגיה כוללת לדברי החברה 4 מימדים:

מימד הרוחב – מתייחס לרוחב של בסיס הנעל, הטכנולוגיה מאפשרת בסיס רחב יותר עליה הרץ יכול לנחות ולהיות יציב יותר על הקרקע.

מימד האורך מתייחס לאורך המגע עם הקרקע ועד לדחיפת הבוהן לצד חריצים בצד הצדדי ובתחתית הסוליה התיכונה, אלו מסייעים להבטיח מעבר מאוזן יותר ודחיפת בוהן יעילה.

מימד שלישי – מימד העומק מתייחס לעומק הסוליה, הקצף של סוליית הביניים “העוטף” וממקם את כף הרגל בצורה מאובטחת ובטוחה על בסיס הנעל. לפיכך הרץ לא יכול לנוע משמאל לימין.

מימד רביעי – מימד הזמן מתמקד באיזור המדיאלי אשר נוצר מאותו קצף אך בצפיפות נמוכה יותר ורכה יותר ובעל החזר אנרגיה גבוה יותר. אלמנט זה הופך את הריצה ליעילה יותר, נוחה יותר ומקטינה את הסיכון לפציעות.

Gel-Kayano 30 – בלימת זעזועים משופרת

asics - Gel-Kayano 30. צילום יח״צ
asics – Gel-Kayano 30. צילום יח״צ

ה-Gel-Kayano 30 גם כולל את טכנולוגיית PureGEL החדשה של החברה, המספקת בלימת זעזועים משופרת במהלך הריצה ונחיתות ומעברים קלים יותר לשמירה על מבנה כף הרגל,  מניעת פציעות ושמירה על אורח חיי הנעל.

הנעליים מגיעות עם ריפוד FF BLAST PLUS ECO  קל משקל וסוליית ביניים המוגבהת ב- 4 מ”מ המציעה תנועה נוחה יותר לריצה אנרגטית. כמו כן, הדגם החדש מגיע עם 20% יותר שכבת קצף לנחיתה רכה וקופצנית יותר.

הנעליים באות לתת מענה לקריסה של כף הרגל, מצב הנקרא אובר פרונציה, תנועה טבעית של כף הרגל המתרחשת כאשר אנו עומדים על הרגליים, ובה החלק הפנימי של כף הרגל נלחץ כלפי מטה וקשת כף הרגל משתטחת. קריסת כף הרגל היא חלק נורמלי ממחזורי ההליכה והריצה שלנו, ומטרתה לספק לכף הרגל מנגנון של בלימת זעזועים. קריסת יתר של כף הרגל היא בעיה שכיחה למדי, ויכולה להוביל לפציעות.

מחיר: 850 שקל

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

לא כדאי לפספס גם…

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: