חדשות

איירובוט משיקה את i7 Plus – רובוט המרוקן את האבק בעצמו

איירובוט משיקה את הרובוט i7 Plus. הרובוט הראשון שלה שיודע לרוקן את האבק בעצמו

הטירחה הכי גדולה ברובוטי שואבי אבק, היא הצורך לרוקן מהם את האבק. חברת איירובוט השיקה בישראל את הרומבה i7 Plus, הרובוט הראשון שלה המרוקן את האבק לתוך תחנת עגינה. מערכת סילוק האשפה האוטומטית – Clean Base מסוגלת להכיל כמות של כ-30 מיכלי לכלוך, נפח המספיק למספר שבועות. כך שהרובוט מגיע לטעון את עצמו, הוא מרוקן גם את האשפה. כל האבק מגיע לשקית יעודית של איירובוט, אותה המשתמש זורק ישירות לפח, לאחר שהוא מקבל התראה לכך באפליקציה בסמארטפון.

Roomba i7

איירובוט גם שילבה ב-i7 Plus את טכנולוגיית מיפוי החדרים שלה – Imprint Smart Mapping. הרובוט לומד את מבנה הבית ומאפשר לבחור את החדרים אותם רוצים לנקות (עד 10 אזורים). הרומבה יודע להתאים את עצמו גם לשינויים בסביבת הבית, כך שהוא ימצא את הדרך הטובה ביותר לבצע את הניקוי.

ה-i7 Plus כולל סט מברשות גומי כפולות לשימוש בשטיחים וגם ברצפות קשות. הרומבה מתאים באופן אוטומטי את גובה ראשי הניקוי, כך ששתי המברשות נוגעות ישירות ברצפה. מברשת אחת מקרצפת את הלכלוך והשנייה מסתובבת בכיוון ההפוך לחילוץ ושאיבת הלכלוך. עוד כולל הרובוט טכנולוגיית Dirt Detect המשתמשת בחיישנים לזיהוי אזורים מלוכלכים במיוחד ומנקה אותם בצורה יסודית.

לסקירה על הרובוט שואב של שיאומי

המחיר 4,000 שקל

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

בואו תראו תמונות של גאדג’טים באינסטגרם

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: