חדשות

Bose השיקה בישראל את אוזניות ה-Noise Cancelling Headphones 700

האוזניות החדשות של Bose החלו להימכר בישראל. Noise Cancelling Headphones 700 מציעות שיפור בטכנולוגיית נטרול הרעשים האקטיבית ובמיקרופונים לביצוע שיחות

חברת Bose השיקה בישראל את אוזניות נטרול הרעשים – Noise Cancelling Headphones 700. מדובר באוזניות המשווקות לצד הדור השני של QuietComfort 35 המוצלחות (לסקירה המלאה על הדור הראשון), כאשר דגם ה-700 ממוקם קצת מעליהן מבחינת המחיר – 1,700 שקל, בעוד ה-QC35 דור 2 נמכרות ב-1,200 שקל.

Headphones_700_Silver

Bose השקיעה במיקרופונים של ה-700, כך שתהיה אפשרות לנהל איתן שיחות מהסמארטפון ללא שום הפרעות. לדגם 700 יש 4 מיקרופונים המיועדים לבודד את הקול של המשתמש מהרעשים החיצוניים בזמן שיחה, כך שישמעו אותו טוב יותר במקומות רועשים.

Bose Noise Cancelling Headphones 700 – שיפור בנטרול הרעשים האקטיבי

קטגוריית נטרול הרעשים האקטיבית או ANC עברה שיפור, ניתן לקבוע 11 רמות של נטרול, כך שכל משתמש יוכל לקבוע כמה הוא רוצה להיות מבודד מהסביבה החיצונית. עבור ניהול שיחה, תוך כדי שהאוזניות נמצאות על האוזניים, יש אפשרות ללחוץ על כפתור העוצר את המוזיקה ומאפשר לשמוע בצורה ברורה את האדם איתו מדברים. אופציה המיועדת בין היתר, כאשר נמצאים  בבית קפה ורוצים להזמין משהו.

 

Bose לא ויתרה על שילוב כפתור יעודי להזנקת העוזרת הקולית גוגל אסיסטנט או אמזון אלכסה. בנוסף, היא משלבת פיצ’ר אותו השיקה כבר לפני מספר חודשים עם משקפי השמש שלה – Bose Frames. טכנולוגיית Bose AR מציעה מעיין מציאות רבודה (AR) בגרסה קולית. המטרה היא לספק מידע על הסביבה, מבלי שצריך להסתכל על מסך הסמארטפון. ה-700 כוללות מספר חיישנים על מנת להבין את כיוון התנועה של המשתמש, לצד שימוש בחיישנים שונים מהסמארטפון ואפליקציה תואמת.

ה-700 כוללות משטחי מגע לתפעול המוזיקה, סוללה ל-20 שעות ומחבר טעינה USB-C.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

להצטרפות לעמוד האינסטגרם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: