חדשות

משתמשי אייפון? אפל מעניקה חצי שנה מתנה לשרות האפל מיוזיק

אפל מעניקה חצי שנה מתנה לשרות המוזיקה שלה, אפל מיוזיק. ההטבה נבדקה על מכשיר אייפון בעל חשבון אמריקאי ונמצאה כעובדת, אולם לא ברור אם תעבוד גם על חשבונות ישראליים

אפל מעניקה חצי שנה מתנה לשרות המוזיקה שלה, אפל מיוזיק. על מנת לקבל את הטבת החצי שנה, ראשית על המשתמש להוריד את אפליקציית זיהוי השירים שאזאם, שסביר שכבר מותקנת במכשיר היות ומדובר באחת מבין הפופלריות ביותר. (לינק להורדה למשתמשי האייפון). אם כבר יש לכם את האפליקציה מותקנת במכשיר – ניתן לעבור לשלב הבא.

בשלב השני, על המשתמש ללחוץ על לחצן Library (ספריה) הנמצא בפינה הימנית (או השמאלית, תלוי בשפת הממשק במכשיר) ולגלול בין השירים האחרונים שזוהו באמצעות האפליקציה. בין השירים, ייתכן באמצע, בהתחלה או לקראת הסוף, ניתן יהיה להבחין בכיתוב Try Now Button לצד לוגו האפל מיוזיק, כשמיד מתחתיו יופיע לחצן נוסף בשם Try It Free ו-Confirm.

בלחיצה על לחצן ה-Confirm, יועבר המשתמש לחלונית שבה מוזן מראש כבר קוד ההטבה. בשלב השלישי והאחרון יהיה על המשתמש להזין את סיסמת האפל ID שלו והשרות ייפתח בפניו, ללא עלות, למשך חצי שנה.

חשוב לציין כי ההטבה תקפה אך ורק למשתמשים שאינם מנויים לשרות המוזיקה של אפל, כך שאם אתם כבר מנויים – צר לנו. עוד נוסיף כי אם המשתמש ניסה את הטבת השלושה חודשים שניתנת לכל משתמש חדש וביטל לאחר מכן – יקבל שלושה חודשים בחינם בלבד.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

אנחנו בדקנו את ההטבה על מכשיר אייפון בעל חשבון אמריקאי והיא נמצאה כעובדת, אולם לא ברור אם תעבוד גם על חשבונות ישראליים.

עוד כתבות:

חברת האודיו Sonos בניסיון נוסף בישראל. האם הפעם זה יצליח לה?

ג’ברה השיקה את הדור החדש לאוזניות הטרולי וויירלס שלה – Elite 75t

סקירה: LG G8X – הסמארטפון עם שני המסכים

 

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: