חדשות

אל ג'י מציגה מקרני קול עם בינה מלאכותית

תערוכת CES מתקרבת ו-LG ממשיכה להכריז על המוצרים שיוצגו שם. הפעם מדובר בזוג מקרני קול הכוללים בינה מלאכותית להתאמת הצליל לחדר וגם עוזרת קולית של גוגל

חברת LG ממשיכה להציג את המוצרים החדשים שלה לקראת תערוכת הטכנולוגיה CES שתיפתח בשבוע הבא בלאס וגאס. הדגמים SN9YG ו-SN11RG כוללים טכנולוגיית בינה מלאכותית (AI) היודעת לבצע התאמה אוטומטית של האודיו לחדר בו ממוקם מקרן הקול. המקרנים החדשים מסוגלים לזהות ולנתח את הצלילים, על מנת להעריך את המימדים של אותו חדר ולהתאים את הצליל למידות האלה. המקרנים תומכים בדולבי אטמוס או DTS:X, מה שמאפשר להם לספק צליל היקפי אשר נשמע כאילו הגיע מכיוונים שונים. 

SN11RG_00

מקרני הקול החדשים משלבים בתוכם טכנולוגיה של חברת האודיו Meridian והם גם כוללים אלגוריתם עיבוד היודע לשדרג פורמט צליל קונבנציואנלי לרמה הקרובה לזו של צליל אולפן. טכנולוגיות נוספות הניתן למצוא כאן, הם כיוונון צלילי Bass and Space להגברת והרחבת הצלילים בתדר הנמוך וגם טכנולוגיית Image Elevation המגבירה את הטווח המדוייק של הכלים או הקולות הנתפסים כמובילים בכל רגע.

ה-SN9YG וה-SN11RF כוללים את העוזרת הקולית של גוגל – אסיסטנט, כך שניתן לתפעל באמצעותה את המוצרים החכמים בבית ישירות מהמקרן קול.

להצטרפות לערוץ הטלגרם של The Gadget Reviews

עוד כתבות:

חברת האודיו Sonos בניסיון נוסף בישראל. האם הפעם זה יצליח לה?

סקירה: A9G – טלוויזיית OLED עם אנדרואיד TV של סוני

אל ג'י מציגה לפטופים מסדרת Gram. החל מ-999 גרם

השאר תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: